Nuosavos elektromobilių įkrovimo stotelės

Įsivaizduokite – visada laisva, tik Jūsų laukianti nuosava elektromobilių įkrovimo stotelė ir prieš kiekvieną kelionę maksimaliai įkrautas variklis. Tokią įsirengti galima greitai ir paprastai. Suprantama, jei prieš tai paskambinsite mums. Tuomet mes jus supažindinsime su „Įkrautas“ komanda. Su ja ne tik bendradarbiaujame, bet ir dalijamės ta pačia filosofija – klientams užtikrinti aukščiausią aptarnavimo lygį, o sudėtingus procesus paversti lengvais bei maloniais.

Sakysite, kam ta nuosava stotelė, jei variklį įkrauti galima mieste. Tam, kad sutaupytumėte laiko ir turėtumėte judėjimo laisvę. Viešųjų įkrovimo stotelių tinklu naudotis yra ne visuomet patogu vien dėl eilių. O elektromobiliams populiarėjant, jos tik ilgės. Be to, būtinybė planuoti savo laiką ir keliones pagal stotelių žemėlapį bei užimtumą, paprasčiausiai riboja laisvę.

Pasvarstyti, apie nuosavos įkrovimo stotelės įrengimą, siūlome ir tiems elektromobilių vairuotojams, kurie gyvena arba daug laiko leidžia užmiestyje. Nuo miesto centrų nutolusiose vietovėse stotelių pasiūla yra skurdesnė.

Skaičiuojama, jog pagal dabartinius elektros kainos šalyje tarifus, įkrauti elektromobilio variklį 100-tui kilometrų kainuoja maždaug 8–9 Eur. Primename, kad kraunant variklį naktimis, galima naudotis pigesniu tarifu ir išleisti mažiau. Įvertinus sutaupytą laiką, galimybę kiekvieną rytą turėti pilnai įkrautą variklį ir patogumą, visai apsimoka, ar ne?

Mūsų partneriai ne tik įvertins, ar galima techniškai montuoti įkrovimo stotelę požeminiame garaže arba kitose bendrosiose patalpose, bet ir paruoš projektą. Tuomet gaus namo administratoriaus patvirtinimą arba surinks darbų leidimui gauti reikalingus namo gyventojų parašus.

Gyvenate sename daugiabutyje, kuriame nėra požeminės aikštelės ir kitų galimybių stotelei įmontuoti? Tuomet „Įkrautas“ pasiūlys geriausius nešiojamų įkrovimo stotelių variantus. Bet kokiu atveju – būdų problemai išspręsti tikrai ras.

Jei turite savo verslą, elektromobilių įkrovimo stoteles galite įrengti ir savo darbuotojams bei klientams. Arba įdarbinti pačias stoteles – „Įkrautas“ gali jas įrengti kartu su integruota apmokėjimo sistema. Su ja elektromobilių krovimą galėsite siūlyti kaip mokamą paslaugą.

Kaip viskas vyksta?

Nusprendusiems įsigyti nuosavą stotelę dažniausiai kyla daug klausimų.  Kokią rinktis, ar visos stotelės tinka būtent mano elektromobiliui, kur ir kaip galiu ją įsirengti, galiausiai – ar užteks garaže esančios elektros galios? Į juos visus atsako mūsų draugai „Įkrautas“.

1 žingsnis. Apžiūra ir poreikių analizė

Kitaip nei įprasti pardavėjai, mūsų partneriai nesiūlo stotelės, kol neatvyksta ir neapžiūri vietos, kurioje klientas ketina ją įsirengti. Tokios apžiūros metu yra detaliai aptariami ir kliento poreikiai bei galimybes.

2. žingsnis. Pasiūlymai

Netrukus po apžiūros, „Įkrautas“ komanda pas klientą grįžta su jam labiausiai tinkančių sprendimų ir geriausių kainų pasiūlymais. Kiekvieną jų išsamiai ir suprantamai paaiškina: aptaria kiekvienos siūlomos stotelės technines, įrengimo ir valdymo naudas bei trūkumus.

3. žingsnis. Pasiruošimas ir montavimas

Jei reikia, mūsų partneriai atlieka ir paruošiamuosius darbus, išmatuoja varžas ar padidina elektros galią. Esant poreikiui, pasirūpina ir stotelės montavimu. Nuo pirmojo skambučio iki darbų pabaigos vidutiniškai būna praėjusios 1–3 savaitės.

4. žingsnis. Priežiūra

Stotelės įrengimu mūsų partnerių draugystė su klientu nesibaigia. „Įkrautas“ siūlo žinomiausių pasaulio gamintojų įrangą, kuriai ne tik suteikia garantijas, bet ir rūpinasi kokybišku jos veikimu bei priežiūra ateityje.