Lizingas

Kiekvieno kliento atveju vertiname, kuris finansinis pirkimo būdas jam yra naudingiausias. Kiekvienas turime ne tik skirtingas pajamas, bet ir įsipareigojimus, amžių, šeimyninę padėtį, darbo sutartis ir kita. Tai lemia, kad kiekvienas atvejis yra išskirtinis ir turi būti vertinamas individualiai.

Dažniausiai kaip geriausias variantas yra pasirenkamas lizingas su likutine verte. Kodėl? Nes tai saugiausias ir daugiausiai laisvės klientui paliekantis finansavimo būdas.

Kaip tai veikia praktiškai:

Standartinė siūloma automobilio likutinė vertė po 5 metų dažnu atveju būna nuo 30 %. Pradinis įnašas – 15 %. Vadinasi, lizingas paprastai apie finansuoja 55 % automobilio vertės.

Kokias galimybes Jūs turite po 5 metų:

(Lizingas be likutinės vertės šių galimybių jums nesuteikia)

  1. Dažniausiu atveju po 5 metų jūsų automobilio rinkos vertė bus didesnė negu Jūsų skola bankui, o tai reiškia, kad termino pabaigoje turėsite progą parduoti automobilį (su mūsų pagalba), atiduoti bankui likusią skolą, o atgautą pradinį įnašą galėsite investuoti į naują automobilį;
  2. Jeigu automobilis jums patinka ir nenorite jo keisti, likusią 30 % sumą galite išmokėti lizingu dar per keleta metų arba sumokėti visą sumą iš karto;
  3. Jeigu automobilio pasilikti nenorite, negalite arba Jūsų automobilio likutinė vertė po 5 metų yra didesnė, nei jo kaina rinkoje, galite tiesiog grąžinti automobilį pardavėjui ir vėl pirkti naują.

Koks čia mūsų vaidmuo?

Turėdami patikimus partnerius ir gerai išmanydami finansinius labirintus, mes:

  1. Konsultuojame;
  2. Deramės dėl mažiausių palūkanų ir sutarties mokesčių;
  3. Suderiname Jums didesnę automobilio likutinę vertę nei įprastai galite gauti patys. Didesnė likutinė vertė reiškia gerokai mažesnes mėnesines įmokas, o tai leidžia įsigyti geresnį automobilį, nei planavote, neviršijant savo mėnesinio biudžeto;
  4. Padedame gauti lizingo pasiūlymą ir dirbantiems (pajamas gaunantiems) ne Lietuvoje;
  5. Užtikriname, kad sutartyse nebūtų nereikalingų sąlygų.

Permokėti ar įsivelti į sudėtingus procesus yra labai lengva. Mes nuoširdžiai nenorime, kad mūsų klientams taip atsitiktų.

Reikia pagalbos su lizingu?