Perkant naują automobilį bus reikalingi 2 draudimai:

Privalomasis vairuotojų civilinės
atsakomybės draudimas.

Jis apdraudžia ne pačią transporto priemonę, bet vairuotojo civilinę atsakomybę prieš kitus asmenis ir jų turtą. Nesvarbu, kokią ir kam žalą padarytų važiuojanti transporto priemonė – nuostolius nukentėjusiai pusei atlygins draudimas. Tai draudimas, kuriuo draudžiasi visi vairuotojai be išimties ir yra puikiai pažįstamas kiekvienam iš mūsų;

KASKO draudimas.

Paprastai sakant, tai savanoriškas transporto priemonės draudimas, kai atlyginama jūsų transporto priemonei padaryta žala. Įprastai KASKO draudimas būna „visų rizikų“. Tai reiškia, kad draudimo apsauga apima visus netikėtus ir nenumatytus įvykius, kurių metu sugadinama, sunaikinama ar pavagiama transporto priemonė.

Perkant naują automobilį lizingu, KASKO nebėra vien savanoriškas draudimas. Jis yra PRIVALOMAS visam automobilio lizingo laikotarpiui.

Taip bankas užsitikrina, kad įvykus automobilio vagystei, avarijai ar bet kokiai kitai reikšmingai žalai automobiliui, nuostolius atlygins draudimo bendrovė, ir nekils problemų dėl žalos išieškojimo iš automobilio naudotojo.

Drausdamiesi KASKO draudimu, galite gauti ir papildomų naudų. Tokių kaip vairuotojo ir keleivių draudimas nuo nelaimingų atsitikimų, techninė pagalba kelyje, pakaitinio automobilio paslauga, papildomos įrangos draudimas ir kita.

Jeigu perkate automobilį be lizingo, teoriškai KASKO draudimas Jums nėra privalomas. Bet, mūsų nuomone,nedrausti KASKO draudimu naujo ar apynaujo automobilio būtų vienas prastesnių sprendimų, kuriuos galėtumėte priimti.

Mes nesame draudimo brokeriai ir draudimų neparduodame. Tačiau gerai išmanome draudimų sąlygas ir bendradarbiaujame su patyrusiais draudimo brokeriais, kurie mūsų įmonės klientams siūlo:

  1. Specialias sąlygas ir kainodarą, užtikrinant mažiausius draudimo įmokų dydžius;
  2. Draudimo paslaugas teikia itin operatyviai;
  3. Konsultuoja visais rūpimais klausimais;
  4. Padeda atsitikus eismo įvykiui;
  5. Rūpinasi draudimo sutarčių pratęsimu ir atnaujinimu.

Visada prašome savo klientų pasitarti su mumis draudimo klausimais ir leisti įvertinti jų turimas draudimo sąlygas. Kaip ir visais kitais atvejais, tiesiog siekiame geriausio rezultato.

Reikalingas draudimas automobiliui?