Sprendimai verslui

Suprantame, su kokiais iššūkiais susiduria verslo įmonės valdydamos savo automobilių parkus. Net ir turint stiprius už automobilių parko valdymą atsakingus specialistus, tai nėra lengvas darbas. O neretai įmonės tokių resursų iš viso neturi.

Komplektacijos, kainos, lizingo reikalai, priežiūra, padangos, geriausias laikas parduoti naudotus automobilius… Iššūkių valdant įmonės automobilių parką yra tiek ir dar daugiau. Neįmanoma visko pilnai išmanyti kasdien su šiais klausimais nedirbant.

Mes dirbame kasdien ir išmanome.

Mūsų santykiai su įmonėmis vyksta labai panašiai kaip su privačiais klientais. Pagrindinis skirtumas tas, kad įmonės dažniausiai turi didelius autoparkus, dėl to reikalinga papildoma analizė.

Visų pirma susirenkame duomenis apie visus Jūsų turimus automobilius. Duomenis išanalizuojame, o automobilius apžiūrime ir nustatome jų rinkos kainą. Tokią, už kurią juos realiai parduosime.

Kartu išanalizuojame Jūsų įmonės poreikį naujiems automobiliams. Viską išsiaiškinę, susidarome 3–4  kliento poreikius, norus ir galimybes atitinkančių automobilių sąrašą. Kartu pateikiame preliminarius lizingo, draudimo ir priežiūros skaičiavimus.

Mes toliau konsultuojame, atsakome į klausimus ir visokeriopai padedame, tačiau klientas turi pats apsispręsti, su kuriais modeliais judame toliau. Šiai užduočiai atlikti klientas turi tiek laiko, kiek pats nori.

Pateikiame Jums skaičiavimus ir rekomendacijas, kuriuos automobilius reikėtų parduoti ir kodėl. Jūs priimate sprendimus dėl esamų automobilių pardavimo. Mes patariame ir atsakome į bet kokius iškilusius klausimus.

Mes galime naudotus automobilius parduoti už Jus. Visą procesą sutvarkome su minimaliu Jūsų dalyvavimu.

Paprastai naudoti automobiliai parduodami iš karto po to, kai atvyksta nauji. Taip įmonės veikla niekada nėra sutrikdoma.

Susimažinus dominančių automobilių spektrą, judame link galutinio pasirinkimo. Jei reikia, organizuojamebandomuosius važiavimus. Jeigu labai reikia, bandomieji automobiliai Jūsų lauks prie biuro durų.

Apsisprendus dėl automobilių markių ir modelių, dirbame ties galutine komplektacija. Žinoma, galutinį žodį visada tariate Jūs, tačiau šiame žingsnyje mūsų pagrindinis darbas yra Jums pasakyti, kurios komplektacijos dalys bus ne tik naudingos kasdien, bet ir išlaikys išliekamąją vertę, o kurios tiesiog bus skirtos jūsų ir jūsų darbuotojų komfortui.

Kaina yra išimtinai mūsų darbas. Mes ieškome geriausių kainų. Ir jas randame. Taip pat suderiname pristatymo sąlygas ir bet kurias kitas detales.

Lizingu bei draudimu galite pasirūpinti ir patys kartu su įprastais savo partneriais. Tačiau visada prašome leisti mums peržiūrėti gautus pasiūlymus. Žinome, kaip turi atrodyti geriausios sąlygos, todėl siekiame, kad mūsų klientai tik tokias ir gautų.

Jūs ir Jūsų darbuotojai džiaugiatės savo nauju automobilių parku, o mes – tinkamai atliktu darbu ir dar vienu patenkintu klientu.

Norite atnaujinti automobilių parką?