Andrius Tapinas

Švelniai paendorsinsiu žmones, kurie man nieko nemokėjo, bet parodė, ką tai reiškia turėti reikalų su profesionalais, kurie yra nusiteikę padaryti viską, kad tavo reikalą sutvarkytų taip, kad tau tik reikėtų sakyti savo pageidavimus ir mirksėti, kaip greitai jie juos vykdo ir net be tavo įsikišimo sprendžia visas iškylančias problemas. 

Kalbu apie duetą, su kuriuo teko susidurti pasipasakojus apie planą įsigyti automobilį – Deals On Wheels LT powered by Laurynas Bogusevicius ir Kokybiški auto, UAB powered by Donatas Šiurna

Skaityti daugiau
Liudvikas Andriulis

Habemus SUV. Išsirinkome.

Ką išsirinkome – skelbsiu Instagrame, kai daiktas atvažiuos. Pačių SUVų kaip automobilių apžvalgą irgi parašysiu vėliau, turime net excelį su mums svarbiais kriterijais ir weighted average skaičiavimais.

Šiandien – apie naujų automobilių pardavėjus Lietuvoje.

Išbandėm visus pagal sąrašą, ir dar daugiau – Mercedes GLS, Jeep SRT, Land Rover Discovery, Range Rover Sport, Volvo XC90, Porsche Cayenne, Audi Q7, Cadillac Escalade.

Skaityti daugiau
Algis Ramanauskas

A labai gerą dieną visiems. 

Štai ką aš jums pasakysiu, sesės ir brolužiai. Klausykit, nes verta.

Jeigu norit pirkti mašiną, jūs rizikuojat susidurti su šūdinais žmonėm – nuo pardavėjų / salionų, tarpininkų, draudikų, bankerių, lyzingistų, etc. Ir jūs susiduriat su tokiais gnoinais žmonėm, nes gyvenimas sucks, o gnoini žmonės yra gyvenimo molekulės.

Bet jei jūs norite pirkti mašiną ir išvengti viso su tuo susijusio šūdo, tiesiu taikymu varot pas Laurynas Bogusevicius, Deals On Wheels.

Skaityti daugiau
Julius Česnakauskas

Atėjo metas atsinaujinti, tad susiekiau su Laurynu, kad parduotų “seną” auto ir surastų kažką naujo (dar net nežinojau ką). Rezultate šypsena veide gerokai didesnė, o kišenės storis per mėnesį nepakito, nors naujas auto gal 2x brangesnis ir gerokai prabangesnis. Iki šiol nelabai suprantu kaip tai įmanoma 🤷Pasiekiami 24/7, o nuostabi komanda suorganizuos viską nuo A iki Z, net jei sugalvojai kokią nesąmonę daryti, bei suderės geriausią įmanomą deal’ą.Rekomenduoju kiekvienam, kuris neturi laiko ir noro užsiimti auto pardavimu ar pirkimu. Sutaupysit ir laiko ir energijos veikloms teikiančioms daugiau malonumo:)

Pavel Grinevič

Atėjo laikas pakeisti automobilį. Ilgai ieškojome. Daug peržiūrėjome naudotų ir netyčia užklydome į DOW puslapį. Žmonai, o paskui ir man į akį krito Juodoji gulbė. Po jos, kažkaip nesinorėjo į kutuas automobiliusžiūrėti. Susidomėjau ir su manimi iš karto susisiekė Aleksandras. Ilgai nedvėjaojai ir susitarėme apžiūrėti, beveik iš karto supratome – perkame. O visu pirkimo procesu, dokumentais rupinosi Vytautas. Ką galių pasakyti, visą DOW komanda darbą padarė geriau negu gerai. Žinau ir tai, kad mes ne pirmi ir ne paskutiniai patenkinti ir mėgaujantys naujų automobiliu klientai. Dar kartą ačiū DOW.

Martynas St

Visada norėjome naujo automobilio, ne del to, kad pasipuikuot, bet dėl to, kad nereiktu sukti galvos, išvažiavus į tolimesnę kelionę būtume ramūs ir saugūs. Turbūt didžiajai daliai pirmas auto iš salono yra ir siekiamybė ir baimė, nes daug ko nežinai, preliminarios skaičiuoklės rodo kosminius skaičius, o visi nori tik kuo daugiau iš tavęs pasipelnyti. Va čia jums gali padėti DOW komanda kuri viską parodys kitu kampu, suteiks visapusišką ir greitą pagalbą ir detales konsultacijas, padės priimti jums naudingiausius sprendimus, bei įsigyti automobilį geriausiomis sąlygomis. Ačiū, mes labai patenkinti savo naujuoju pirkiniu!

Paulius Sabeckis

Žodžio žmonės, kovoja, jei pralaimi, dar kovoja ir vistiek lieki patenkintas. Rezultatas pasiektas telpant į ribas, nėr ko daugiau norėt. Rekomenduoju.

Paulius Insoda

Labai retai ką rekomenduoju, bet tai, kaip dirba Laurynas ir jo šauni komanda, Lietuvoje ypatingai reta išimtis. Jau vien dėl to, kad pasimokyti, kaip reikia dirbti su klientais, verta pasinaudoti DOW paslaugomis. Reakcijos greitis, sprendimų realizacija nuo A iki Z, visokie nestandartiniai sudėtingesni atvejai, kurių niekas nedaro ar rinkoje jie yra tiesiog “neįmanomi”, jiems tik lengvi pusryčiai. Tik kad Laurynas ragelį kelia ir dirba 24×7, tai nelabai gerai, reiktų daugiau laiko sau ir poilsiui

Pavelas Beleckis

Pagarba šiems vyrukams, viskas aukščiausiame lygyje! Response time – greičiau nei naršyklėje atsidaro Google.Nuo pat pirmojo “Labas” iki paskutiniojo “Ačiū!” bendravimas su šia nerealia komanda vyko sklandžiai – jokio savo nuomonės kišimo, jokių brandų reklamavimo, tiesiog mandagus, dalykiškas bendravimas. Kad ir koks bukas klausimas nuskambedavo – į jį visada gaudavau konkretų atsakymą ar patarimą. Kiekvieną kartą bendraudamas su DOW komanda jausdavosi profesionalumas bei užtikrintumas. Būtent taip, jie ir užsitarnavo mano pasitikėjimą. Šie vyrukai pasirūpino ne tik geriausiu norimo automobilio pasiūlymu, bet ir padėjo jį susikomplektuoti, neprikišti į jį “blizgučių”, kurių iš tikrųjų ten nereikia. Lyg to būtų dar negana, DOW pasiūupino ir puikiu Kasko pasiūlymu.Nestabdykit – gazas dugnas, taip ir toliau!P.S. Atskiros padėkos nusipelno ir Domantė, kurios šypsena įteikiant raktelius padaro tą akimirką dar įspūdingesnę.

Lukas Verpetinskas

Nusprendžiau atsinaujinti ir įsigyti naudotą automobilį. Pats automobiliuose daug nenusimanau, tad pirkimas naudoto automobilio yra rizikingas, nes reikia išmanyti tam tikras specifikacijas. Nuo pat pradžių pradėjau bendrauti su Ginteniu ir jis ne tik puikiai patarė ir padėjo išsirinkti tinkąmą automobilį, bet yra šiaip labai fainas žmogus. Viskas atrodė taip: pasakiau ko noriu, tuomet gavau iš DOW daug įvairių pasiūlymų iš Lietuvos ir užsienio portalų, tuomet kartu vykome apžiūrėti automobilio, atlikome automobilio patikra. Dar viena svarbi pridetinė vertė kurią būtina įsivertinti – DOW pasidalino kontaktais (draudimo bendrove, autoservisais, plovkla), kur yra laiko patikrinti paslaugų teikėjai ir kaina dar yra geresnė nei atvažiuotam klientui iš gatvės.

Vytautė Jurgaitytė Veličkienė

Buvo malonu bendradarbiauti perkant automobilį. Ši jaunų, entuziastingų vaikinų kompanija sutvarkė visus reikiamus dokumentus, kantriai rūpinosi kiekvienu iškilusiu klausimu.
Džiaugiuosi labai jūsų pagalba, linkėjimai iš naujo automobilio:) 
REKOMENDUOJU! 💚👍

Karolis Šileika

[įžanga] Kas gi vyksta šiandien pasaulyje? Tas pats kas vyko kas dieną, nuo pat pradžių, kai tik žmogus įgijo gebėjimus lipti ant visko ir per viską. Nesu nei geresnis ne blogesnis. Piktas kai alkanas, geros nuotaikos kai jaučiuosi kažko pasiekęs. Tai gi, kas geresnio mūsų spalvingoje bendruomenėje? Galimybė pasitikėti kitais! O ko daugiau reikia, jeigu ne saugumo jausmo? Auginu dukrą, arba …ji mane augina…bet psichologiniai žaidimai vyksta aktyviai kiekvieną dieną abipusiu režimu. Taigi, ko gali pamokyti metų mergikė? Kad pasitikėjimas daro kiekvieną, kuris jį jaučia kitų atžvilgiu, geresniu žmogumi. Rimtai, tiek ir tereikia. [įžangos pabaiga] 
[apie ką] Čia į šį kontekstą įkrenta DOW. Arba tiksliau pats Laurynas Boguševičius. Kaip DOW klientas ir kaip turintis nemažai reikalų savo srityje su verslo klientais, vienareikšmiškai galiu pasakyti, kad viso bendravimo laikotarpiu, profesionalumo, tiesmukumo ir atvirumo mišinys leido atsirasti pasitikėjimui nepažystamu asmeniu. Automobilio prekinis ženklas, spalva ar kiti mažai svarbūs aspektai yra tik tai ko manai norintis. Esmė – kiek dėl pasirinkimo gerai jausiesi ir kaip ilgai tai truks. Suprantama – DOW ne labdaros organizacija ir ne gailestingųjų brolija. Mokėti reikia už viską. Bet piniginė kainą (kai pinigus dar skaičiuoji) yra verta to ką gauni. 
[pabaigai] Jeigu kiekvienas vadybininkas ar pardavėjas būtų tiek sąmoningas (ar bent jau mokantis tokiu save pristayti) savo veikloje, kiek LB, gal gatvėse būtų mažiau gyvenimu nusivylusių žmogų (nes kas nenusivils gyvenimu, kai ari ari tada perki, tada supranti, kad š gavai, tada vėl ari, vėl perki ir vėl bandai save raminti, kad gavai š nes tokia ta karma (B) 🙂 Dėkui Laurynui ir jo komandai už konsultaciją ir paslaugas.

Janis Mo

Viskas super aukštam lygyje – DOW yra megahustleriai, galintys padaryti tikrai sunkiai suvokiamus ir iš pirmo žvilgsnio nelabai įmanomus dalykus. Keep on ir ačiū labai!

Edvinas Kurauskas

Esu naujasis Lauryno buvusio Tiguan savininkas. Didelis dėkui DOW už pagalbą, už sustrategavimą, sukoordinavimą ir už visą reikalą “make it happen”. Iškeitėme T-Roc į Tiguan, man net nebūnant Lietuvoje su T-Roc! O mėnesinė įmoka ne ką daugiau pakito! Tačiau automobilių klasės visai kitos! 
Malonus, draugiškas bendravimas, logiški patarimai ir veiksmai, pagalba net su draudimais! Puiku! Keep up the good job!
Tad, DOW stiliumi, 10 ratų iš 10!

Evaldas Damanauskas

Yra automobilių pardavėjai ir yra Deals on Wheels komanda. Nuo pat tos akimirkos, kai Laurynas pradėjo kurti šį verslą, galėjau pajusti, kad tai bus kitaip, čia bus maksimalus dėmesys klientui ir jo poreikiams. Dabar matau pilną kolektyvą, kurie yra atsidavę klientui.

Man ypatingai malonu būti jų klientu!

Aivaras Sekonas

Nūūūūū, tokios gerai dirbančios chebros sutikti dar neteko, nemeluoju. Viskas for newbie nuo A iki Z. privaloma konsultacija su DOW!
Salono vadybininkas siūlė inkstą, bet žemesnės kainos nepadarys, DOW chebrai inksto nereikėjo ir gavo dar geresnę kainą. Kasko kaina ir sąlygos – aukščiausias pilotažas, wow, tikrai, atsistoju, ploju, lenkiu galvą už pro, kurie susibūrė avoid’int overpayment’ams ir lepint mus!

Vaidas Duda

Paliko didelį įspūdį Deals On Wheels Lt komanda su Laurynu priešakyje. Kreipiausi prieš pietus, o už kelių valandų jau buvau susitaręs dėl normalaus (ilgiau nei poros valandų) test-draivo. Visi dirba tikrai įspūdingais greičiais ir turi daug informacijos. Bėje nuolaidą gavau taip pat įspūdingą😎 Dabar jau džiaugiuosi nauju automobiliu😀 Rekomenduoju visiems!!!

Martynas Pargaliauskas

Yra kompanijų, kurios dėl kliento pasiryžusios ekstra mylią nueit. Bet čia ne apie DOW. Su jais viskas kiek kitaip – tai komanda, kuri pasiruošusi dėl kliento papildomas klumpes sunešioti, ir nešios jas tiek, kiek reikės, kad tai kas sutarta – būtų padaryta.
Taip jau susiklostė, kad pametėjau jiems neeilinį riešutėlį, 🙂 po kurio jie tapo dar stipresni!
10 balų! Ačiū, Deals On Wheels LT!

Andrius Kavaliūnas

Puikiai pagelbejo parduoti mano automobili netgi sio sastingio metu (saunuoliai Vytautas, Gintenis ir Dainius). Greitas ir paprastas bendravimas – kita kart taip pat kreipsiuosi ir rekomenduosiu kitiems.

Aretas Norkunas

Aš mačiau šviesą tunelio gale. Vienu metu atrodė, kad jau viskas, ryšys nutrūks, ir aš Lietuvoje neberasiu profesionalių automobilių pardavėjų, kurie pasiūlys kompleksinį sprendimą. Plona balta linija toli toli ir mano pažįstami automobilių pardavėjai prabėgo pro akis. Tada gyvenimas suvedė su Laurynu ir jo vyrais. Atsigavau kaip po narkozės – sėdžiu, pasirašinėju dokumentus. Kažkaip per easy viskas, bet įsignybiu – čia aš, apsidairau – pažįstami ženklai, šypsenos, gražios moterys. Man patinka! Pasirašom, išvažiuojam nauju automobiliu ir galvoju – kažkaip per daug paprasta, turbūt bus žvaigždutė paslėpta. Dar kurį laiką laukiau, bet žvaigždutė nenukrito iš dangaus, nieks neišlindo, o viskas įvyko taip, kaip tam sapne. Kadangi apie pardavimus truputį suprantu (mama pasakojo), tai duodu penkias žvaigždutes ir pažadą dar ką nors nupirkti ir duoti dar ką nors parduoti 🙂 Pinky promise 🙂

Modestas Kupšys

Lauryno ir visos DOW komandos profesionalumas, įsiklausymas į kliento poreikius bei reagavimo į situaciją greitis – aukščiausia klasė. Jau vien pirmasis pokalbis su Laurynu (beje, vienuoliktą valandą vakaro) greitai sustatė viską į savas vietas, o automobilis, kurį laikiau tik savo „long shot“ staiga tapo realybe ir jau ir stovi kieme, nors pradinis svajonių variantas buvo kiek paprastesnis bei atrodė labiau realistiškas. Turbūt net neverta kalbėti apie kainos derinimo, lizingo ir draudimo labirintus, į kuriuos veltis visiškai nenorėjau, o ir nereikėjo, nes viskas buvo padaryta už mane – paprastai, draugiškai ir be paslėptų nesąmonių. Absoliučiai rekomenduoju, nes DOW yra geriausia, kas gali nutikti apie automobilį svajojančiam žmogui.

Vytautas Gasiūnas

Rekomenduoju 100%!! Pirmasis skambutis DOW – gegužės 1d. Aptarėm, kokios mūsų galimybės, norai ir ką galima būtų įsigyti. Gavom kelis pasiūlymus, kuriuos sumažinom iki Top 3 (visą savaitgalį bombardavom Lauryną klausimais, į kuriuos gavom atsakymus net ir 22h vakaro 😊). Gegužės 4d. – test drive ir išsirenkam, būtent kurio automobilio norim. Gegužės 12d. – išriedam su nauju automobiliu iš salono. Client experience viršijo visus lūkesčius, o kainos ir kokybės santykis – over 9000!

Mantgirdas Juozapaitis

Rekomenduoju, rekomenduoju ir dar kartą – rekomenduoju! Super greitas klientų aptarnavimas, net ir ne darbo valandomis, tiksliai išaiškino visą procesą nuo A iki Z. Sugebėjo “išmušti” nuolaidą net tada, kai pačiam per pažįstamus jau nebepavyko 🙂

Dainius Šakalys

Žinoma rekomenduoju!!! Deals On Wheels rekomendavo draugas kuris pirko naują automobilį ir jiems tarpininkaujant gavo solidžią nuolaidą ir papildomų bonusų prie automobilio. Mano atveju autosalonas jau taikė akciją perkamam automobiliui, todėl atstovybėje buvau patikintas, kad papildoma nuolaida bus tik simbolinė, (komplektacijos kaina minus 7000 akcija ir minus papildoma autosalono nuolaida 1000 ). Pakako gautą pasiūlymą persiusti Laurynui ir 2-3val begyje kaina nukrito dar 1400 eur jau atskaičius tarpininkavimo mokestį. Neblogai ane?

Edvinas Vyšniauskas

Didelis dėkui Laurynui ir jo kolegoms! Poreikius ir galimybes išsiaiškinome bei variantu shortlista sudareme šeštadienio (!) vakara, pirmadieni jau turejome shortlistintu variantu test drive grafika, o issirinkus viskas buvo itin paprasta – tiek automobilio pristatymas tiek lizingo, draudimo ir padangu klausimai buvo isspresti greitai, pigiau nei rinkoje ir su minimaliu mano isikisimu! Taip pat pasinaudosiu proga padekoti ir Domantei is Autojutos, be kurios pagalbos ir noro parduoti greičiausiai butu buve sunkiau tiek mums, tiek Laurynui! Rekomenduoju! 

Darius Taraila

Naujo automobilio pirkimas yra beveik mitizuotas: baisiai brangu, tik išriedėjęs pro duris praranda trečdalį vertės, draudimas kosminis, vis tiek nežinai kas su juo negerai, etc. Nepaisant to sugalvojau, kad atsibodo nežinot ar pasieksiu tikslą su savo senute išvažiavęs iš namų. 

Žinojau apie DOW, sekiau juos jau kurį laiką, bet pirmiausia vis tiek kilo mintis “o tai negi pats negaliu?”. Permečiau akim kas tilpo į biudžetą, susitariau testavimą ir laukiau. 

Bet laukiant kirbėjo kažkur galvoje “gal bent pabandyt, gal kainą kiek numuš. Juk taip tuo giriasi”. Čia vyko esminis lūžis – pripažint sau, jog mitais tikiu daugiau, o savim mažiau nei maniau. 

Po skambučio nustebęs ėjau tikrint jau nebe mažų ir pigių hečbekų sąrašo, bet šio to patogesnio. Tada sekė testavimai, kalbos namie, dar keli skambučiai Laurynui, nedraugiškos pardavėjos (bet ne apie dabar) ir šiek tiek laukimo. 

Susumavęs sakau – nors naujas automobilis pas mus dar atrodo kaip prabangos prekė, bet pardavėjai savo laiko aukštesniais už klientus. Derėkis kiek nori, bet nenusimuši tiek kiek DOW numuš. Tas pat ir su draudimu bei padangom. 

Taigi, retorinis klausimas – kam gaišti savo laiką, gadint nervus ir dar galiausiai susimokėt daugiau, kai viskuo gali pasirūpinti kiti?

Augustinas Paura

Tik geriausi žodžiai apie Gintenį ir jo komandą. Nuo konkrečiai išdėstytų automobilių pasiūlymų iki konsultacijų penktadienio vakarą. Taip pat buvo labai operatyviai sutvarkyti draudimo ir finansavimo klausimai. Keep it going!

Vytautas Saikalis

Super efektyvu! Jei padalinčiau sutaupytų pinigų sumą iš skambučiu su DOW skaičiaus gaučiau 1k Eur už skambutį 

Vygailė Pundzaitė

Prieš perkant automobilį geriausias sprendimas buvo kreiptis į DOW komandą. Padėjo išsirinkti, sutvarkė visus dokumentus, rūpintis pačiai beveik niekuo nereikėjo ir dar sutaupė tikrai nemažai pinigų. Jei iš pat pradžių klausiau “kaip taip įmanoma?”, DOW padarė, kad viskas būtų įmanoma. Esu be proto sužavėta jų darbu! Be abejo rekomenduoju 😊

Gintarė Urnikienė

Kai žmonėms pasakai, kad NORI, bet nežinai KO (taip moterims dažnai būna), jie padaro taip, kad ne tik norėtum dar labiau, bet ir sužinotum, KO. Ir dar nesijauti blogai, kad nežinai, KO NORI. Rekomenduoju ir nežinantiems, ir norintiems! Tobula komunikacija ir finalas, apie kokį ir svajojai❤️

Kristina Grigorjevaitė

Patys didžiausi komplimentai! Kodėl? Pirmiausia moka suprasti “žmonių” kalbą (citata: – “Žinai, noriu mašinos kad atėjus prie jos man tiesiog kojos linktų”, – “No problem, pažiūrėt X ir Y”). Paaiškina kodėl tam tikri sprendimai komplektacijoje neatneš vertės (“Noriu stiklinio stogo ir baltos odos salono. Dabar”. Noras buvo gražiai padėtas į šalį nes DOW sugebėjo moterį įtikinti kad jai to nereikia 👏). Dar atlaiko 15 skambučių per dieną svarstant ar tikrai gerai pasirinkau 🤷‍♀️ Ir balse nebuvo nė užuominos suirzimo 💪 Na ir žinoma finansinė nauda pradedant pačio automobilio kaina, lizingo sąlygomis, draudimu ir baigiant padangomis. Neabejoju kad net jei paprašyčiau išsirinkti automobilio kvapą ir tai pagelbėtų 

😉 Tad didžiausias wow už tokį aptarnavimą! Įsigijot klientę for a lifetime 💃

Dana Balynienė

Pacios geriausios rekomendacijos – neabejotinai verta kreiptis perkant nauja automobili! 
Profesionalus, atsakymu greitis virsija bet kokius lukescius 

🙂 Bendradabiaujant sutaupoma solidini suma lyginant su autosalono siuloma “geriausia” kaina. Taip pat gavome ir geriausia automobilio draudimo varianta 😊 Aciu! 10 balu! 😀

Dario Hugo

Patys geriausi nuo A iki Z 👌 
ačiū Laurynui ir Ginteniui👍😉

Laurynas Valenta

Gavau konsultaciją, geresnio automobilio pasiūlymą, nuolaidą draudimui, patarimą dėl padangų. Rekomenduoju kiekvienam perkančiam naują automobilį.

Gintaras Kovaitis

Tai yra apžvalga apie NAUDOTO automobilio pirkimą per Deals on Wheels, ir tikiuosi ji padės visiems, kurie mąstys apie tokio automobilio pirkimą per būtent šią chebrą.

Visų pirma, tai DOW LT yra kokybės garantas, nes atsirinkimas naudotų automobilių yra kruopštus ir jie nemeluoja – jeigu automobilis buvo daužtas kur nors, tai apžiūros metu tai bus pranešta, nėra jokių paslėptų dalykų.

O už gero verslo visada slypi geri žmonės, ir pirmasis ir pagrindinis iš jų yra Gintenis Dauparas. Jo profesionalumas, kantrybė, žinios, darbo greitis yra pavydėtini ir viskas tik aukščiausios kokybės. Padėjo su visais lizingo reikalais (koks bankas, ar vartojimo paskola ar lizingas, ir visi kiti maži bet svarbūs reikalai). Žodžiais sunku apibūdinti kaip svarbu turėti tokį pasitikėjimą ir tokį užnugarį, kurį suteikia DOW, o ypač Gintenio visos konsultacijos.

Kitas žmogus, ne mažiau svarbus, yra Romualdas Petraitis, kuris suorganizavo man geriausią draudimo dealą. Romualdo bendravimas taip pat yra itin profesionalus, mandagus, pozityvus, bet svarbiausia yra jo darbo greitis – per dieną jau turėjau ir Kasko, ir civilinį draudimus kartu su dar nuderėta kaina. 

Ir aišku, Laurynas Bogusevicius, kuris yra visos šitos įdėjos autorius ir sukūrė itin stiprų brandą, kuris kelia visos Lietuvos autodealerių rinką ir labai gali būti kad bus number one visoje Lietuvoje. Labai tikiuosi kad jums pavyks ir toliau plėsti savo komandą ir turėti tik patikimiausius, sąžiningiausius ir puikiai dirbančius žmones.

Tie, kas mąstote apie naudoto automobilio pirkimą per Deals on Wheels – nebijokite, jie jums padės su viskuo ir nepaliks vienų tamsoje.

Ignas Ligionis

Jeigu galvojate pirkti automobilį, tai jau žinote, kur kreiptis 

🙂 Padės pagal jūsų poreikius išsirinkti modelį, pagelbės visame pirkimo procese ir nuims laaabai daug galvos skausmo bei pridės laaabai daug vertės ir naudos. Net jeigu jau esat apsisprendę, ko norit – vistiek kreipkitės, sužinosit naujų dalykų, ką ir kaip galima gauti geriau ar greičiau.

Gintarė Sie

Padėjo apsispręsti dėl automobilio pasirinkimo, tarp mūsų išsirinktų modelių. Gavom automobilį greitai, kaina buvo paderinta👍 Salono vadybininkas Gabrielius puikus 😊👌 Sutaupėm tikrai nemažą sumą Kasko draudimui (nes banko lizingo pasiūlymas draudimui buvo žiauriai išpūstas). Lauryno pasiūlytas vadybininkas, dėl padangų suorganizavo mum puikias padangas 😊 (čia taip pat sutaupėm). Tikrai neapsirikom, kreipdamiesi į Deals On Wheels 😊 kitą kartą vėl žinosim kur kreiptis ir jus rekomenduosim 👍☺️ sėkmės😘

Ovidijus Vitkevičius

Susisiekus su Gintenis Dauparas ir pasakius kad man reikalingas automobilis, be jokių problemų žmogus kibo į darbus. Dabar važinėju su kitu automobiliu ir be didelio vargo, nes šis specialistas puikiai išmano savo darbą ir padeda surasti tinkamiausią variantą. Ačiū ir sėkmės. Didžiausios rekomendacijos.

Ramūnas Matonis

Turbūt sutiksite, kad iš salono išvažiavus su visiškai nauju automobiliu ir jau kitos dienos vakarą sustojus sankryžoje, kuomet automobilis nereaguoja į jokius bandymus jį užvesti, nuotaika negali būti gera ir minčių kyla įvairių…
Bet čia vėl į pagalbą atkeliauja Deals On Wheels LT ir konkrečiai – Laurynas Bogusevicius, kuris ramiu tonu nuramina, paaiškina, kad nenutiko nieko tokio, ko negalima ištaisyti. Išsikvietus techninę pagalbą kelyje ir supratus, kad pakaitinio automobilio teks palaukti, gauni malonų Lauryno siūlymą naudotis jo pasiūlytu automobiliu tiek, kiek tik reikia. Be jokių parašų, įsipareigojimų, tiesiog draugišku rankos paspaudimu ir kolegišku sutarimu, kad teks apsimokėti tik gautas baudas:)
Žodžiu, aptarnavimas toks, koks ir turi būti. Telefonas keliamas visuomet, net būnant užsienyje, argumentuoti paaiškinimai į vis naują kliento užgaidą, nuleidimas ant žemės dėl kai kurių komplektacijos detalių, kurių iš tiesų tau visiškai nereikia. Žodžiu, jausmas toks, kad tu esi pats svarbiausias klientas. Ir suvokimas, kad ir ateityje, kilus bet kokiems klausimams, susijusiems su automobiliu, šitie vyrukai padės ją išspręsti greitai ir neskausmingai.

Gerai varote, Deals On Wheels LT. Tik neišpuikite:)

Dalia Belickaitė

Deals On Wheels man diidžiausias atradimas! Jeigu ne Laurynas ir jo komanda, tikrai dabar neturėčiau savo super išsvajoto automobilio🌟 Visus reikalus ir atsiradusias problemas sutvarkė žaibišku greičiau. Ištikrųjų ŽAIBIŠKAI, nes net nespėjau susigaudyti, o jau turėjau mašinos raktelius rankose ir džiaugiausi nauju pirkiniu🎉 Dabar kai tik pagalvosiu apie naują automobilį, pirmas skambutinis bus Laurynui, nes tikrai žinau, kad suras geriausią deal’ą👊

Sarunas Alminas

Civilizacija veža. Taip pagalvojau kai pasiėmiau naują automobilį. Daugmaž žinojau ko reikia mūsų šeimai ir tereikėjo nuvykti į keletą DOW pasiūlytų salonų test drive’ui. Po keletos skambučių, mailų ir keletos tūkstančių sutaupytų eurų automobilis jau stovėjo kieme. Thats it! Civilizacija ir civilizuotas, sąžiningas verslas veža! 10 žvaigždžių iš 10.

Dainius Vanagas

Pirkau antra automobili per Lauryna. Bet sikart reikejo parduoti sena zmonos auto. Dow paeme sena paruosimui ir fotografavimui, tuotarp privare zmonai nauja testavimui. Sena pardave per 4val. Nauja gavau per 2 savaites (laukimo laikas salone – 8men). Jokiu susitikimu, keli pokalbiai telefonu ir 100% paketas: draudimai, lizingas, konsultavimas, derinimas.

Mindaugas Lubys

Tik DOW ir Lauryno dėka pribrendom nusipirkti pirmąjį naują automobilį. Buvom profesionaliai palydėti per visus procesus – išsirinkimas, lizingas, draudimas. Ir jau iškart žinom, ką darysim po 4 metų 

🙂 T. y., skambinsim Laurynui ir rinksimės kitą naują auto. Ačiū DOW!

Vasilevičiūtė Ieva

Rekomenduoju 100%👍👍👍
mašinos reikėjo skubiai, kokios nežinau 🤷‍♀️ manau be Lauryno ir jo komandos pagalbos, dar sukčiau galvą kokį automobilį įsigyti, nuo A iki Z apšvietė man rūpimais klausimais, išklausė mano norus ir nurodė kelią, link kurios mašinos eiti☺️ Kyla klausimų, imi telefoną ir skambini, čia ir dabar tie klausimai sprendžiami.
Viskas užtruko 2 savaites, ačiū už operatyvų darbą ir konsultacijas 😊
jei reikėtų, grįžti ir iš naujo rinktis, nekeisčiau savo pasirinkimo, kreipčiausi į DOW!⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Gabija Kobraežiukas

Laurynas veri nais. Ir vyksta viskas greitai. Su argumentais, su paaiškinkmu, su sudėliojimu. Ir kainų suderinimu 

Milda Milerė

101% norint pakeisti automobilį rekomenduoju kreiptis į “Deals On Wheels” komandą! Gavau ne tik konsultaciją dėl automobilio modelio, markės, komplektacijos,draudimo bet ir pagalbą kur padėti savo senąjį automobilį. 🚗

Ačiū už visiškai nuoširdų bendravimą, už atsakymus į visus iškilusius klausimus ir žinoma už tobulos kokybės aptarnavimą.🤗

Apibendrinant, jei norit naujo automobilio ir nesukti sau galvos, siūlau pasitikėti Laurynu ir riedėti į kelią tobulai Jums pritaikytu automobiliuku. 🤗

Violeta Sadovskienė

Sveiki. Nuoširdžiai noriu padėkoti Laurynui, Ginteniui už tai, kad padarė iš neįmanomo – įmanomą.Kažkoks stebuklas! Automobilį turiu, be galo juo džiaugiuosi. Praėjau visą procesą nuo pradžių iki galo: patarė, ieškojo, tarėsi ne tik su pardavėju, bet , svarbiausiai, ir visus bankinius reikalus padėjo sutvarkyti. Tai tikri profesionalai, kokių dar nesu sutikusi. Ačiū už nuoširdų ir atvirą bendravimą, didžiulę pagalbą. Rekomenduoju visiems, kas tik sugalvojo įsigyti naują automobilį, pirmiausiai kreiptis ir pasitarti su Deals On Wheels !

Aurelija Čepelė

Stipriai rekomenduoju! Buvom palydeti per visa pirkimo procesa: Nuo masinos pasirinkimo ir jos papildomos irangos iki zieminiu padangu deal’u. Butinai sugrisime po 3 metu :)🐾

Omaras Adi

Pasisventes zmogus mylintis savo darba va ka galiu pasakyti apie Lauryna, nieko daugiau naujo ar stebuklingo nepasakysiu, gaila kad neteko praeiti viso proceso nuo pat pradziu iki galo su Laurynu, bet tikrai rekomenduoju, tiek padejo ir su modeliu, tiek ir kitais smulkiais klausimais 😎

Giedrius Markevicius

Kaip mane Deals On Wheels LT nuo naujų atomobilių pardavėjų gelbėjo 

Skaitau šiandienos įstorija, kurią Liudvikas Andriulis šiandien stačiokiškai išklojo. Istorija kaip istorija. Gamintojo ir pardavėjo arogancijos duetas kovoje prieš žmogų turinti laiko ir galimybių viešai pakovoti. Ne taip svarbu, kaip Jūs vertinate situaciją ir kas teisus. Svarbiau suprasti, kad mūsų šalyje visi artimai bendrauja, esame švogerių kraštas. Todėl prancūziška-itališka pardavėjų strategija “klientas visuomet neteisus” pas mus yra gerokai neprotinga ir pavojinga. 
Įsižiebusi konfliktinė situacija pelno niekada neatneša. Atvirkščiai: ji pridaro nuostolių. Kiek nuostolių? Priklausys nuo konfliktinės situacijos intensyvumo, dalyvių skaičiaus ir jų socialinio statuso. Ir čia Liudvikas Andriulis yra labai neparankus klientas konfliktui. Patinka tai pardavėjui ar nepatinka, jis yra labai viešas asmuo ir influenceriureitingas.lt svetainėje šiandien yra vicečempionas. Ką gi tai reiškia pardavėjui. Ogi tai, kad konflikas dėl nepilnų 10.000 Eur bus ištransliuotas mažiausiai 100.000 potencialių klientų. Kiek neparduotų naujų automobilių tai gali reikšti nežinia, tačiau faktas kaip blynas, kad teigiama reklama su tokia auditorija kainuotų kelis kartus brangiau. Todėl pardavėjo bejėgiškumas konflikto sprendime tik parodo, kad mūsų naujų, net ir prabangių automobilių pardavėjams dar “kaip iki mėnulio”.
Deja, ir man net keletą kartų teko savo kailiu patirti Audi/VW pardavėjų pokštus. Situacijos išsisprendė, todėl šiandien alyvos nebepilsiu. 
Bet sau išmokau labai paprastą pamoką – nesvarbu ką perki, bendrauk tik su žmonėmis, mylinčiais savo darbą ir savo klientus. Tokių žmonių nėra daug, bet ir nereikia. Turiu patikimą kirpėją – Justė iš Amigo nuostabi. Turiu patikimus šildymo sistemų ekspertus – Gudrussildymas . O automobilių klausimais pamiršau visus pardavėjus, kai susipažinau su Laurynu iš Deals On Wheels LT
O pats sau ant monitoriaus užsirašiau moto – “niekad nelaikyk kliento kvailiu, nes jis yra tavo darbdavys”.
Imam popkorno ir stebime klientų aptarnavimo kokkybės ugdymo show toliau 🙂

Zilvinas Radzevicius

Tikrai rekomenduoju DoW komandą visiems, kas galvoja apie naujo automobilio pirkimą. Bendraujant su DoW automobilio išsirinkimo ir pirkimo procesas tampa daug greitesnis, aiškesnis, paprastesnis ir daug pigesnis. Nuo pat automobilio pasirinkimo/ieškojimo pradžios iki paskutinių detalių suderinimo komanda gali patarti visais klausimais praktiškai visą parą. Tikrai rekomenduoju, visas dėmesys klientui ir jo norams.

Milda Mickevičiūtė

Pasitikėjimo verta komanda! 👏🏻
Netikėtai atradus DOW, automobilio paieškos procesas palengvėjo. Laurynas man padėjo sudėlioti visus “taškus ant i” (liūdna, kad atradau ne iš pat pradžių). Atsakė į visus mano klausimus “o kodėl? Kaip? Kas?”, nuramino ir patarė, kai tik suprasdavo, kad mėtausi su apsisprendimais (pvz.: auto didelis nedidelis, lizingui taip ar ne, ir t.t). Labai kantriai bendravo. 
Labai džiaugiuos, kad galėjau išsirinkti GERESNĖS komplektacijos auto, nes DOW pasirūpino geresne kaina! Jau keli mėnesiai, kai LABAI džiaugiuos nauju modeliuku 🥳🎉🚘
Su šia komanda viskas vyksta greitai, sklandžiai ir kokybiškai!!!🎉🎊🤩 
P.S. Rekomaneduoju ir visiems sakau, kad man padėjo Deals On Wheels 

Marius Liutkus

Praėjus kelioms dienoms nuo automobilio gavimo ir nuvažiavus keletą šimtų kilometrų, galiu pagaliau nurimus visam “eksaitmentui” parašyti atsiliepimą. Ištiesų negaliu žodžiais nupasakoti kaip sklandžiai viskas vyko. Nuo automobilio užsakymo paskutinę gegužės dieną, iki jo gavimo pirmąją spalio dieną. Gavau beprotiškai dau informacijos apie pačią Volkswagen įmonę, patarimų į ką turėčiau atkreipti dėmesį, nukreipimo į teisingą kelią kaip suprasti, o ko gi aš ištiesų noriu. Laurynas Bogusevicius mane lydėjo visą periodą kaip mama vaiką į pirmą klasę. Kad neužsakyčiau ko nereikia, kad neprisisakyčiau tokių funkcijų kokių nereikia, ir kad svarbiausa – Išsirinkčiau tai ko reikia! Su Laurynas Bogusevicius pagalba Banžiau ir Tiguan, ir T-Rock, ir net Seat pora modelių Arona, Ateca. Tačiau kai pasirodė T-CROSS su savo nerealiau turkio spalva supratau kad jis turi būt mano! Ir čia Laurynas parodė ką moka!!!! Tikrai gavau viską ką norėjau, sutaupiau ~4k eurų tilpau į tą įmoką kurią įsivaizdavau, o mašina…. NEREALI. Taip pat negaliu pamiršti paminėti ir nuostabaus, taktiško, mielo, greito, ir konkretaus aptarnavimo VW centre – vadybininkė Domante Ciegyte – You Rock!!!! Tikrai labai labai rekomenduoju visiems kreiptis į DOW komanda, liksite labai nustebinti, sudaugiau pinigų kišenėje, laimingesni ir su savo svajonių automobiliu stovinčiu jūsų kieme!!!!

P.S. prie viso to malonaus ir nuostabaus aptarnavimo, verta pasakyti, kad buvau vienas iš tų dažnai skambinančių, daug klausinėjančių, ir viską įtarinėjančių klientų. Taip kad darykitės išvadas patys draugai, AŠ LAIMINGAS KLIENTAS!!!!

Gintarė Pakštienė

Iš pradžių galvojome ar gali žmogus padėti be savanaudiško tikslo, bet Laurynas padėjo tikrai nuoširdžiai, pirmoje vietoje jam klientas, o save kartais net pamiršta. Šaunuolis, ačiū! 

Justas Gavėnas

Mieli mūsų draugai,

– Ar Jums yra kada nors tekę rinktis naują automobilį?..
– Ar bendravimas su naujų automobilių salonais buvo sklandus?..
– Ar jautėtės, kad Jūs rūpite pardavėjui?..
– Ar atskambino pardavėjas, atsiuntęs Jums pasiūlymą?..
– Ar, pardavęs automobilį, pardavėjas susisiekė su Jumis ir klausė Jūsų, kokia Jūsų pirminė patirtis?..
– Ar galite sau nuoširdžiai atsakyti, kad pardavėjui tikrai rūpėjote Jūs, o ne pardavimas kaip procesas / rezultatas?..

Sunkūs klausimai, ar ne?..

– O ar kaina buvo tikrai konkurencinga?..
– Ar lydinčios paslaugos (privalomas ir Kasko draudimas, žieminės padangos ar kita) buvo konkurencinga kaina?..
– O ar patarė Jums kaip pirkti automobilį? Grynais, lizingu su likutine verte, be jos, veiklos nuoma?..

O ar…

Šiandien dalinamės su Jumis mūsų patirtimi, bendraujant su #Deals #on #Wheels ir konkrečiai su #Laurynas #Bogusevičius …

Laurynai… Už poros mėnesių reikės naujo automobilio, nes senąjį atiduosime… (žinutę jam siunčiame turbūt beveik vidurnaktį…)
Atsakymas po kelių minučių: “Davai aš ryt pasuksiu susikonfiguruosim”. Nu davai… Skamba kaip eilinis pažadas…

Spėkite, ar ryte jis paskambina?..

Jis ne tik paskambina, jis jau turi JŪSŲ automobilio pilną specifikaciją, super konkurencingą kainą, tobulą pirkimo proceso eigos paaiškinimą, aiškius pristatymo terminus, finansavimo pasiūlymą…
Jis jau turi viską… Jūsų pritarimą Jums nežinant, Jūsų lojalumą, Jūsų pasitenkinimą paslauga…

– Jei kas nors turi viziją tapti Nr. 1 pasirinkimu renkantis naują automobilį, tai niekas kitas, išskyrus Deals on Wheels.
– Jei kas nors turi misiją – kuo daugiau naujų automobilių Lietuvos keliuose, tai niekas kitas, išskyrus Deals on Wheels.
– Jei kas nors atstovauja pirkėjo interesą kelyje link naujo automobilio, tai niekas kitas, išskyrus Deals on Wheels.

Nuostabi patirtis. Rekomenduojame visiškai atvirai ir nesavanaudiškai!

#naujas #auto #automobilis #salonas #kaina #aptarnavimas #požiūris #pirkėkas #pardavėjas #pasiūlymas #nuolaida #sutaupymas #kasko #draudimas #padangos #dow #deelsonwheels #laurynas #bogusevicius

Gžegožas Pileckas

Naujo automobilio pirkimui brendau ilgai ir kantriai. O šiemet jau pradėjau testuoti. Kur benueisi – ten pasako kokią nors “main” kainą ir tada jau pats mąstyk. Dėl to ilgą laiką taikiausi į itin pigius automobilius. Kol vieną dieną vienas pažįstamas man rekomendavo kreiptis į Deals on Wheels. O jie rado man tokią, kurią pratestavau, bet nemaniau, kad pirksiu. Tačiau susiskambinus paaiškėjo, kad viskas įmanoma normaliom kainom ir viskas pritaikoma pagal tavo galimybes ir poreikius. Šiai dienai esu laimingas Hyundai Tucson savininkas. Rekomenduoju komandą. Dirba labai operatyviai.

Edita Lé Zėčiūtė

Jau antra diena, kaip mano naujas automobiliukas stovi po langais. Pačiai dar sunku patikėti, kaip operatyviai, rūpestingai, atsakingai jis man buvo suorganizuotas ir sukomplektuotas. Laurynas per kelias dienas sugebėjo netik pakeisti mano nuomonę automobilio pasirinkimo klausimu (ją labai puikiai argumentuodamas), bet ir paskirti galybę laiko konsultacijoms, atsakymams į visus klausimus, patarimams bei pokalbiams su šauniu humoru! 🙌 Šio žmogaus profesionalumą vertinu 11 balų iš 10! atsakomybė, operatyvumas, komunikacija – 💯. 
Mano automobiliui Laurynas gavo 8000eu nuolaidą (ne, nesusimaišiau nulių skaičiuje) ir išgirdusi tai paklausiau, ar nesusimaišė jis 😀. Tad visiems, kurie nori pirkti savo svajonių auto, bet svarsto dėl finansinio aspekto, patariu drąsiai kreiptis į DOW komandą – jie ten tikrai užsiima magija!
Laurynai, milžiniškas AČIŪ tau už mano didžiausią šių metų projektą, tu esi tiesiog nerealus!!!
p.s. Ačiū ir supermoteriai Domantei, kuri šauniai, profesionaliai atliko savo darbą tolimesnėje eigoje. Ačiū, brangieji!*** Apkabinimai, linkėjimai, rekomendacijos!!!

Mantvidas Miškinis

Tvirtai rekomenduoju. Padėjo išsirinkti automobilį ir draudimą už labai gerą kainą, bei pakonsultavo visais rūpimais klausymais.

Dovilė Kudzmanaitė Lapinskienė

Labai rekomenduoju Lauryną ir visą DOW komandą. Jei gali susimažinti sau rūpesčių ir galvos skausmo perkant automobilį, tai kodėl to nepadarius? Viskas profesionaliai, greitai ir maloniai. Klientų aptarnavimas, tai ta sritis, kur labai lengva susimauti, o aš, tai jau tikrai tas klientas, kuris susimovimų nepraleidžia nei pro akis, nei pro ausis. Tad galiu pasakyti, kad Laurynas dėl kliento tubūt galėtų net ir upę perplaukti. Ir greičiausiai net vidury nakties. O kas man labiausiai patiko – tas dėmesys klientui yra tikras ir nuoširdus ir nesibaigia atsiskaičius, kaip dažnai būna. Žodžiu, 5 žvaigžės iš 5. Džiaugiamės savo pirkiniu, ačiū 

<3

Vytautas Bartušis

Puikios netradicinės automobilių apžvalgos

Paulius Brazdeikis

Susisiekiau su DOW dar nebūdamas tikras ar tikrai man reikalingas naujas automobilis, tačiau jau bemaž savaitę su šypsena veide vairuoju tik ką iš gamyklos išriedėjusį plieninį liūtą. Nors mano atvejis buvo gana komplikuotas, tačiau Laurynas pasirūpino, kad man liktų tik maloniausia patirtis. Aukščiausio lygio klientų aptarnavimas ir pačios geriausios kainos rinkoje – tai derinys dėl kurio DOW – Nr. 1 pasirinkimas visais su automobiliais susijusiais klausimais 

Ignė Vencevičiūtė

Sunku nusakyti žodžiais jausmą, kai viskas iki detalių padaroma, suderinama už mane. Jausmas superinis! Ir viskas padaroma kaip sau – kokybiškai, greitai ir geriausia kaina. Turiu naują auto, kuriuo esu patenkinta iki mėnulio ir atgal. Kaip moteriai, man svarbu jaustis saugiai. Aš jaučiuosi saugi ne tik naujoje mašinoje, bet ir apskritai, kas susiję su ja – Laurynas bet kada pakonsultuos, nors naktį skambink. Kas mane maloniai nustebino, jis rūpinasi ne tik iki kol parduoda automobilį, bet ir visą laiką, kol jį turi. Visiškas profesionalumas ir užkeltas lygis. Šakės konkurentams, jei tokių yra 😅Greičiausiai nėra, nes jiems šakės 🤣

O dabar apie viską iš pradžių. Ilgai mąsčiau apie automobilio pakeitimą. Tiek pat ilgai svarsčiau – naują ar šiek tiek dėvėtą. Skambutis Laurynui ir po jo – jau laukiu naujo automobilio. Buvo atsakyti visi klausimai, išvardinti už ir prieš, viskas sudėliota į stalčiukus prieš tai išsiaiškinus poreikius ir lūkesčius. Naujas auto per 30min – taip, tai realu. Ir be jokio galvos skausmo ir vargo. Esu įsitikinusi, tai patiktų visiems.

Laurynui nėra neįveikiamų kalnų, jis gauna viską ko nori klientas ir tai būna čia ir dabar. Operatyvumas – 10 balų.

Tik geriausi žodžiai DOW ir pačiam Laurynui. Ploju atsistojus, o tiesą sakant, nusišypsau kaskart įsėdus į automobilį. Ačiū ačiū ir dar kartą ačiū! Suteikei gyvenimui malonumo.

Dainius Grincevicius

Puikus konsultantas klaidžiame naujo automobilio pirkime. Sunku būtų buvę išsirinkti geriausias sąlygas ir komplektaciją. Keista laukti naujo auto, apie kurio markę net negalvojau🙄prieš pradėdamas dialogą su Laurynu. Ačiū už profesionalumą. Rekomenduoju visiems.

Tadas Šalkauskas

Pati geriausia pirkimo patirtis ever. Dirba žaibiškai greitai ir nuoširdžiai. Malonu, kad pagalba išlieka ir po pardavimo. Negana to, kad sutaupo nuo pirkinio, bet ir atlieka labai daug juodo darbo konsultuojant, renkant, aiškinantis. Visiškai neapsimoka pačiam “neršti” po visus autodealerius! Sėkmės, plėtros, jėgų ir pelno!

Mykolas Sindeikis

Laurynas tiesiogine zodzio prasme myli savo darba! Viskas kaip ir sakoma: patars bet kuriuo metu ir bet kokiais klausimais susijusiais su masinos pirkimu 

:)Laurynas per visa ieskojimo laikotarpi kantriai mane vede rinkimosi keliu ir ismoke i kokius niuansus reiktu ziureti perkant nauja automobili. Rezultatas – masina, kurios nebuciau pats net pabandes jei ne Lauryno puikus itikinejimas isbandyti masina be isankstines nuomones! Aciu ir sekmes darbuose! Linkiu kad vis gi pavyktu tau ikurti dealershipo kompanija be automobiliu 

Marius Galadauskas

Kai apie DOW paskaičiau pas Liudvikas Andriulis tai pamaniau,kad dar vienas influenceriu draugystes reikalas.C’mon -as pats turiu nemenka patirti dirbes su naujais auto,skeptiskai maniau-ką šis bičas ,kuris turi vision gali kažką čia nuveikti. Žinau,kaip viskas veikia.O nich..ja pasirodo aš nežinau 😂 .. Kreipiausi dėl pagalbos renkantis auto-jis per telefoninį pokalbį pagal mano kriterijus atrinko tinkamiausius options ir kaip sakoma pasileidau juos checkint.Kai išsirinkau norimą variantą komentaras buvo ” turėsim mes čia reikalų”.Laurynas yra visiškai nerealus gaunamo rezultato prasme.Visa tai atrodo maždaug taip : 
Skambutis dileriui :
-Sveiki,turiu jums pirkėją.
-Valio (dileris jau skaičiuoja navarą nuo “žąsino” (žąsinais taxi klientai vadina klientus įsėdusius pas juos “iš gatvės” ir kurie susimoka už tai.).
-Čia Laurynas iš Deals on Wheels, dabar derėsimės vyrai..
-Oi blt. 

🙂
Garbės žodis,tai ką jis savo kankinimų kambaryje išlupo iš vos kojas po to velkančio dilerio prankosta VISUS lūkesčius.Tikrai nemaniau,kad jo dėka aš galėsiu gauti būtent savo norimą ir norimos geriausios max + komplektacijos auto.
Tokias pat kosmines sąlygas jis suorganizavo ir draudimui ir fin.lizingui.Be to kosminis pro bono pasiūlymas jo klientams iš ŠVAROS BROLIAI.
NEPIRKITE AUTO NEPAKALBĖJE SU LAURYNU.
Jis neparduoda-jis kuria pridėtinę vertę ir tokio customer attitude iki šiol LT esu beveik nematęs.

Simona Bu

Rekomenduoju!

Dingas Ds

Konkretus,paprastas,greitas ir geriausias auto dylas LT -TIK CIA!!! Ir svarbiausia-kad tikrai visi laimingi!  🤗 Aciu Laurynai ir sekmes tau pleciant savo veikla! 👍

Mantas Virkutis

Pirmą kartą apie DOW sužinojau pamatęs endorsmentą pas Liudviką Andriulį kažkuriam post’e (tai Laurynai, jis tau skolingas už referalą). Nu galvoju kas čia per magija? Pafollowinau, paskaitinėjau. Tuomet prieš daugiau nei metus išdrįsau parašyti PM’ą. Buvo berods 7 vakaro. Rašo Laurynas atgal – gal paskambink tu man? Žodžiu trumpas pokalbis, po kurio tapo aišku, ar katė maiše čia ar ne 

:)Tuomet sekė keletas savarankiško research’o ir test-drive’o etapų. Rastas pirmas patikęs variantas. Skambinam Laurynui. O jis man sako: stabdyk arklius, š ne mašina, permokėsi daug pinigo, nelabai bus quality. Lukterk, kol bus va šitas modelis ant Lietuvos žemės, kol lauksi – dar šį ir tą pažiūrėk, gal patiks. Po tų bandymų aš Lauryną literaliai bombinau skambučiais ir PM’ais, o jis kantriai ir paprastai vedė už rankos šitom klaidžiom naujo automobilio pirkimo džiunglėm. Ką gi – 2019 sausio pabaiga, pagaliau norimas patestuoti automobilis atsiranda Lietuvos rinkoje. Pabandėm – nu patiko labai. Tik va pradžioj kaina nedžiugino. Tada jau Laurynas sakė: hold my beer ir kibo į reikalą. Eventually turiu norėtą automobilį su geresne, nei planuota, komplektacija, už planuotą biudžetą. Negana to, Laurynas dar ir superb draudimo sąlygas pramušė (čia jau aš nežinau, kaip tie burtai vyksta, bet brokeris, pas kurį prieš tai draudžiausi keletą metų tik patampė pečiais ir sakė “I have no clue how this is possible”). Prie viso šito dar ir padėjo visus lizingo reikalus sutvarkyti (ten buvo pora tokių niuansų įdomesnių) 

🙂 To sum up: sutaupyta pinigų ne tik kainos prasme, bet ir komplektacijos; pramuštos geros lizingo bei auto draudimų sąlygos; puikiai suorkestruoti visi reikalai pas dylerį; automobilis nupirktas tikrai geru laiku – šiai dienai tektų laukti bene metus, o ir kaina automobilio nuo to laiko pakilo bene visais 800€ 

🙂 
Kai manęs kas nors klausia, kaip čia ta nauja auto perkasi, visiems sakau – eini į FB, susirandi DOW, skambini Laurynui, enjoy’ini tobulą customer servisą!

Algirdas Tamošaitis

Rekomenduoju! Viskas buvo sklandu, lyg spaudžiant greičio pedalą naujame automobilyje (tikrai naujame, o ne “naujame” 5-ių metų senumo 

Saulius Kiliokas

DOW – viršijo visus lūkesčius! Tikrai. Nesitikėjau tokio profesionalaus paslaugų pateikimo, aiškaus bendravimo, pagalbos ir žaibiškų atsakymų į kiekvieną klausimą. Skambinti DOW galima ir naktį? Pasirodo galima, bet kultūra neleidžia. Vistiek malonu žinoti. Laurynas padėjo visuose automobilio pirkimo etapuose ir esu tikrai dėkingas! Labai nustebau sužinojęs auto draudimo kainą įsikišus DOW. Pirmas vaizdas mintyse buvo toks, kad DOW pasiguldęs draudimo brokerį ant žemės muša tol, kol anas ištaria reikiamą sumą.. 

:)) Na suprantat.. Linkiu DOW toliau tobulėti ir tik didėti!

Vytis Vai

Dekui DOW/Laurynui uz pagalba isigyjant automobili!

Naujas automobilis uz prieinama kaina – check
Draudimai geriausia kaina – check
Papildomos dovanos – check

Rekomenduoju!

Rytis Majauskas

Gavau krūvą puikių patarimų! Ačiū, Laurynai!

Multik Shpultik

greitai, paprastai ir suprantamai gavau atsakymus į visus iškilusius klausimus; patarimai dėl komplektacijos; į ką kreiptis dėl draudimo; pradinis inašas, likutinė vertė; + dar nuolaida; ko daugiau norėti, kai jau džiaugiuosi nauja mašina 

🙂

Greta Taškauskienė

Geriausia dalis įsigijant automobilį buvo viso proceso derinimas su Lauryno pagalba. Be finansinės naudos, didžiulę naudą jutau turėdama galimybę pasitarti dėl derybų pozicijos, paties automobilio ir jo komplektacijos iš vendor neutral pozicijos. Malonu dirbti su profesionalu!

Linas Jonika

Kai reikalinga pagalba nuo – iki, tikrai drąsiai gali kreiptis čia. Laurynas savo srities juodo diržo meistras, gal net su keliais danais.

Mantonis Mantonis

super paslauga, paprastai ir aiškiai. Padėjo įsigyti mašina ir net padėjo nusiderėti daugiau nei pats sugebėjau. Panašu kad ir antrą mašiną perkant teks kreiptis į Lauryną.

Lukas Čeplikas

Patarimai – check;
Pasiūlymas – check;
Nuolaida – check;
Atsakymai į klausimus, dokumentų sutvarkymas (net ir naktį, vos gavus sutikimą!) – check.
Viskas aiškiai step by step. Ačiū, Laurynai!

Rolandas Valaitis

Pirkau nauja automobili. Pateikta tiksli informacija, galimos alernatyvos ir aisku nudereta zenkli suma.

Aivaras Junelis

– Sveiki, mačiau jūsų puslapį FB ir norėčiau nusipirkti automobilį. 
– Labas, sakyk tu. 

Jokio oficialumo, sveikas sveikas, kaip sekasi, susibendravom greitai. Maždaug taip prasidėjo pažintis su Laurynu. Ir tai buvo geriausia pažintis šiais metais. 
Pirmas Lauryno klausimas buvo, koks automobilis man reikalingas. Ar ruošiuos važinėti į žvejybą, ar man reikia komfortiškai nuvažiuot iki darbo ar tiesiog smagiai paspaust greitkeliu.
Suvedėm visus reikalavimus, ir gavau patarimus, kokius test draivus man praeiti. Ir ką gi, tai buvo mano “pirmas kartas” auto dealerių salonuose. Galiu pasakyt atvirai: nekažką. Sutikau porą tikrai fainų žmonių, tačiau visiškai nekompetetingų. Buvo keletą tikrai žinančių kaip dirbti, tačiau cockiness level buvo over 9000. Lietuviška aptarnavimo kultūra pas dealerius, ypač jei ateisi su darbiniais kedais ir neskusta barzda, yra toli nuo išsvajotų vakarų. Na, bet gal čia tik man nepaėjo. 
Anyway, po test draivų ir visokių reviewsų skaitymo išssirinkom – Volskwagen T-Roc. Ir čia prasidėjo DOW magija. 
Automobilį su benzininiu varikliu (ypatingai 1.5 TSI) užsakyti su norima komplektacija šiuo metu Lietuvoje praktiškai neįmanoma. Dealeriai leidžiasi į kalbas, galim mes ten ieškot kažką gamybos stadijoj, pakeist optionsus ir t.t bet vistiek reikia eiti į kompromisus. O kadangi čia jiems atrodo didelis darbas, apie nuolaidas kalba nenoriai. In the end, mašinos laukt reikėtų nuo 4 iki 8 mėnesių!
Į visas smulkmenas nesileisiu, bet spėkit ką padarė Laurynas? Su visa norima komplektacija ir milžiniško dydžio nuolaida automobilį surado per porą dienų. Ir per mėnesį nuo pirmo skambučio, Vilniuje važinėja naujutėlis mėlynos spalvos T-Roc. Ar minėjau, kad man niekur nereikėjo eiti iš ofiso? Užteko visus dokumentus e.parašais pasirašyti. Bankai? Kokie bankai, viską suderino Laurynas (lizingo sąlygos ir likutinė vertė – kosmosas). Draudimas? No problem. All in all, turėjau gidą nuo pradžios iki pat raktelių įteikimo. Pats geriausias pardavėjas Lietuvoje. Highly recommended.

Giedrius Vilutis

Tokios aukšto lygio paslaugos net nesitikėjau, bet tai ką daro Laurynas yra kažkas wow. Kreipiausi į jį neturėdamas realios vizijos ko aš noriu, bet jis viską sudėliojo į vietas, atsakė į visus man rūpimus klausimus, suderino viską, ką galima suderinti ir kai atrodė, kad dėl mano norų yra padėtis be išeities, nepasirinko lengviausio kelio ir rezultatas gavosi geriausias ką galėjau gauti.

Pavel Drozdovskij

Joks kitas pardavėjas nesuteikė tiek konsultacijų ir patarimų kaip Laurynas. Naujų automobilių pardavėjai Lietuvoje galėtų imti pavizdį, kaip reikia aptarnauti klientus.

Tomas Jankauskas

Jis kaip žmogus orkestras, sugeba žaibo greičiu pakonsultuoti, padėti ir susiorientuoti. Suderina geriausias sąlygas ir kai reikia atlieka psichologo funkcijas, aneee Laurynai?? 😀😀 Senai mūsų Marijos žemėje nebuvo tokio lygio serviso, lenkiu galvą ir linkiu kuo geriausios sėkmės!!! You’re the best 😎

Mantvydas Lisauskas

Atsidėkoti DoW ir Laurynui tik žodžiais už savo profesionalumą, kantrybę bei atsidavimą darbui ir kliento labui būtų per maža. Nuo pat pirmo pokalbio buvo pasiūlytas pats geriausias automobilio variantas, atitinkantis visus poreikius, suderinta geriausia ir ženkliai mažesnė nei autosalone kaina už aukščiausią komplektaciją. Laurynas pagelbėjo nuo A ik Z ir visais biurokratiniais klausimais už geriausias sąlygas bei vėlgi kainą tiek lizingui, tiek automobilio draudimui, tiek žieminėms padangoms. Lauryno dėka visas procesas nuo popierių pasirašymo iki automobilių raktelio gavimo į rankas buvo aiškus ir užtikrintas. Perkant automobilį, rekomenduoju pasinaudoti jo paslaugomis, kadangi tokio klientų aptarnavimo ir dar su dideliu pinigų sutaupymu negautumėte net aukščiausio aptarnavimo lygio salone!!! A++++

Deividas Rinkevičius

Proaktyvi, greita ir paprasta komunikacija, kliento poreikius supranta iš pusės žodžio. Laurynas tikras savo srities profesionalas. Naudingi patarimai ir pasiūlymai tiek perkant automobilį, tiek draudžiant jį, tiek išsirenkant padangas. Ačiū!

Vytautas Sinkevičius

Jei manote, kad išmanot absoliučiai viską apie auto, nuo trabanto iki teslos ir esat įsitikinę, kad jei Jūs būtumėt derėjęsi dėl SGD terminalo, jis būtų atsiėjęs ženkliai pigiau, paskambinkit Laurynui. Iš to naudos turės abi pusės.

Lukas Stacevičius

Kaip perkant vaistus būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku, taip ir perkant naują automobilį būtina pasitarti su Laurynu! Gausit tokius pasiūlymus, kurių tikrai nepavyks atrasti atstovų svetainėse 

🙂 Aukščiausio lygio paslaugos ir aptarnavimas. Highly recommended!

Dainius Stašauskas

Greitoji pagalba įsigyjant naują automobilį!

Mindaugas Simanauskas

Padėjo padaryti puikią kalėdų dovaną! Kas susiję su naujų mašinų pirkimu, siūlau neapeiti šio žmogaus. 10 balų! Sutaupyti didelis pinigai!

Zydrune Vitaite

Pardavėjai perka tik iš gerų pardavėjų. Tai vat įsitikinau, kad lietuviai irgi moka daryti paslaugą ir tiesiog padaryt ją gerai. Rinkdamasi automobilį turėjau vieną mažyti lūkestį – gauti, ko noriu (spėkit, ar žinojau ko? 😋 🤣🤣) nedarant nieko ir aišku greit. Tai vat su Deals on Wheels LT bičais net priminimus gaudavau, kada kam ir ką atsakyti (ir dar aišku servisas 24/7, nes na ne visi turi laiko googlinti komplektacijas normaliu dienos laiku). Mano atveju, kai auto pirkimas buvo ‘terra incognita’, palengvinimas šitame kelyje buvo kosmiškai vertingas nes atėjimas į saloną ‘iš gatvės’ net ir turint derybinių įgūdžių žemutinių dealerinių kainos grindų žinojimo tikrai negarantuoja. 😉 Go with them 

😉

Viktoras Jakštys

Gamintojo atstovas davė dovanų vidaus ir išorės įrangai už 4225,- + pritaikė 1351,- spec.nuolaidą. Po DOW skambučio kaina sumažėjo papildomai 3150,- (čia jau atmetus DOW uždarbį). Taip pat Lauryno dėka gavau išsibandyti automobilį ne valandai, o visam savaitgaliui! Beje bendravimas labai paprastas, atrodo kalbėtum su senu draugu 

🙂 Žinoma rekomenduoju!

Arijus Žakas

Aš visada labai vertinu žmones, kurie myli savo darbą, išmano jį ir yra aukščiausio lygio profesionalai. Tokių žmonių nėra tiek jau daug, bet kai juos sutinki, privalai išlaikyt! Būtent toks yra Laurynas! Su juo galima kalbėti absoliučiai apie bet ką, kas susiję su automobiliais (nors turbūt ne tik), pradedant nuo kokių reikia ratų iki kiek kainuoja remontas. Džiaugiuosi, kad mano aplinkoje atsirado žmogus, galintis profesionaliai konsultuoti šiais klausimais ir galiu drąsiai rekomenduoti visiems, kurie turi bent menkiausių klausimų, susijusių su automobiliu. Nerealus jausmas, kai žinai, jog turi žmogų “savo pusėje” ir jis pasistengs padaryti viską, kad tik tu būtum happy!

Arnas Vinciūnas

Kai atsibodo varinėt po salonus ir gaut pasiūlymus “specialiai man -500 eu”, sukontaktavau su DOW. Susiskambinom vėlai vakare, ryte jau turėjau -2000 eu nuo tų specialių pasiūlymų. Viskas labai greitai, tiksliai ir maloniai. Suderino net auto nuomą už nematytą kainą. Jeigu norit naujo auto ir neturit dėdės dirbančio salone – pirkit tik iš DOW – sutaupysit pinigų, laiko ir gausit geriausią servisą 

Zilvinas Dz

Šaunūs postai apie automobilius.

Mantas Kazlauskas

Deals on wheels LT ir Laurynas yra šių metų atradimas. Kai jau galvoji, kad naujam automobiliui jau gavai geriausią pasiūlymą, šalia atsiradęs Laurynas sugriovė šį įsivaizdavimą ir mūsų šeimai sutaupė papildomus 800€

Artūras Bajarkevičius

Trumpai: Konkretus, paprastas, mandagus bendravimas ir geriausia kaina. Šeštadienio vakare parašiau dilerio pasiūlytą gerą kainą ir paklausiau ar gali pasiūlyti geriau. Pirmadienį jau turėjau 10% mažesnės kainos pasiūlymą. Po savaitės žmona vairavo naują automobilį. Rekomenduoju.

Justina Paskeviciute

Apturėjus reikalų su Laurynu, gailiuosi tik vieno – kad nežinojau apie jį tik pradėjusi rinktis automobilį ir beveik du mėnesius meditavau, bandydama susirinkti ganėtinai subjektyvią informaciją apie automobilius, jų kainas, lizingo sąlygas. Atradus Deals On Wheels LT reikalai susisuko tokiu vilkeliu, kad tik spėjau tarpuose sukvėpuot, kad nepritrūkčiau kvapo tempui. Po kelių sakinių telefonu supranti, kad kalbiesi su profu ir gali atsipalaiduoti ir pasitikėti. Profesionalumas, greitis ir gavau rezultatą greičiau ir geresnį nei tikėjausi ir planavau. Šiandien parmyniau su savo nauja žvilgančia gražuole ir esu tikrai dėkinga už pagalbą, beigi rekomenduoju visiems! 🔝⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Antanas Stancevičius

Puikus servisas, viskas greita ir profesionalu. Ačiū ir rekomenduoju.

Justas Poliakas

Susidūrus su neetišku pardavėjų elgesiu kreipiausi į DOW. Rezultatu likau patenkintas. Sulaukiau konsultacijų realiu laiku ir visais klausimais: teisiniais, financiniais, draudimo.
Mano problemai buvo skiriamas išskirtinis dėmesys (esamu statusu buvo domimasi nuolatos).

Rekomenduoju ir tikiu, kad pasinaudoję DOW paslaugomis liksite patenkinti!

Sarunas Zukas

Laurynas yra superinė pagalba perkant automobilį! Pradedant patarimais dėl pasirinkimo ar priedų. Tiek sprendimų gausa draudimo ar finansavimo klausimais. Manau, kiekvienam perkančiam naują auto privalu pasitarti su Laurynu! Ir kas labiausiai patiko, kad kai atrodė, kad auto salonas siūlo geriausią įmanomą kainą, Laurynas vis viena sugebėjo gauti tą patį pasiūlymą dar šiek tiek pigiau 

Tomas Šiuipys

5 stars
Deals on wheels ir Laurynas Bogusevicius puikiai išmano savo darbą. Jo dėka sutaupyti (nuderėti) 2500EUR pravers perkant sekantį automobilį 😎Rekomenduoju!

Donatas Ditkevičius

Tik geriausi atsiliepimai! Pagal pageidavimus padėjo išsirinkti automobilį. Viską išaiškino, suderino nuolaidą, žodžiu viskas – SUPER, REKOMENDUOJU!

Eimantas Likas

Gavau rekomendaciją susisiekti su Laurynu. Suderino itin gerą dealą, suvedė su kontaktais bei pasidalino patarimais.
Ačiū už stebuklus. Vienareikšmiškai rekomenduoju! 🚘

Tomas Ma

Jeigu Lietuvoje būtų geriausio auto pardavėjo rinkimai, Laurynas, neturėtų lygių!
Kreipiausi į jį su nestandartinės pagalbos prašymu, padėti pagelbėti savo uošviams išsirinkti naują automobilį. Be puikios komunikacijos, nuolatinio informacijos pateikimo su konrečiais skaičiais ir logika už to, Laurynas, sužavėjo savo nuoširdumu ir aistra savo darbui. Finale uošviai įsigyjo ne naują, bet Lauryno rekomenduotą puikų auto su dar galiojančia oficialia gamintojo garantija. 
Penkios žvaigždės iš penkių! Rekomenduoju visiems kas turi minčių įsigyti savo svajonių automobilį už teisingą kainą.

Dainius Voveris

Kaip statistinis automobilio pirkėjas, buvau pasiruošęs pirkti naudotą, kelių metų senumo ir sąlyginai brangų, automobilį (kurį jau realiai ir apžiūrėjau). Minties apie naujo automobilio pirkimą net nebuvo. Tačiau tuomet gavau pasiūlymą kreiptis į Lauryną dėl konsultacijos automobilio pirkimo klausimu. Rezultatas – užsakytas naujas automobilis su Lauryno pagalba. Bendravimas žaibiškai greitas, iškart gaunami atsakymai į visus kylančius klausimus, puikūs patarimai dėl automobilio komplektacijos ir t. t. Taip pat bene svarbiausias dalykas – Lauryno gauta nuolaida, kuri realiai padengia visas papildomos automobilio komplektacijos išlaidas. Tad iš manęs tik geriausi atsiliepimai ir pagyros.
Net ir negalvojus apie naujo automobilio pirkimą, rekomenduoju susisiekti su Laurynu, nes situacija gali pasikeisti iš esmės ir tikrai į gerą pusę, kaip kad nutiko man. 🚙

Manfredas Bekeris

Klauskite Lauryno. Nes Laurynas žino, o jeigu ir nežino – labai greit sužinos. Čia realiai visais automobilio pirkimo ir pardavimo klausimais. Jis man ne tik padėjo rasti norimą automobilį, bet rado pirkėją senąjam. Laurynas taip pat, kaip žadėta, ne tik nusiderėjo dėl kainos bet ir gavo man visokiausių priedų iš pardavėjo, kurių pats net nelabai būčiau sugalvojęs reikalauti. Taip pat, dėka Lauryno kontaktų pavyko net 200 EUR susimažinti Kasko draudimo kainą. 

Viską reziumuojant: 
Nors Laurynas iš tiesų specializuojasi naujų automobilių pirkime, nepabijokite su juo pabendrauti ir visais kitais auto klausimais 🙂

Ligita Ligita

Rekomenduosiu visiems, norintiems įsigyti automobilį ! Ne tik parinks pagal Jūsų poreikius, bet ir suorganizuos priimtiniausią variantą už patrauklią kainą 🙂 
Ypatingai dėkinga esu už operatyvumą pateikiant pasiulymą, nesitikėjau jog taip greit jį rasite 🙂
Ačiū 🙂

Andrius Biceika

Nieko geriau nei DOW nėra nei derantis dėl naujo (ar seno) automobilio kainos, nei ieškant atsakymų į bet kokį klausimą susijusį su auto lizingu, auto specifika, seno auto pardavimu, ar kitais reikalais “auto…”. Esmė net ne tame, jog gauni atsakymus – realiai gauni proaktyvų, nuoširdų rūpestį. Kaip su 3 žvaigždžių Michelin restoranais – ne tik skanus maistas, bet ir aukščiausio lygio aptarnavimas, graži aplinka, dėmesys, bendravimas. Pas DOW eina ne tik dėl rezultato, eina dėl PATIRTIES. Aš jau patyriau. Lauksiu dar. Ačiū!

Karolis Lukšas

Su savo local VW dealeriu derėjausi kokį gerą mėnesį. Aš pilnai tikiu, kad jiem praktiškai padėjau parduoti man automobilį, pats skambindamas ir prašydamas kada galėčiau jį nusipirkt. Aj nu, bet ką aš čia apie praeitį..

Tada radau Lauryną. Kažkur per 2 val., -3.5k Eur geresnis dealas, nepriekaištinga komunikacija, konkretumas ir atsakymai į visus klausimus praktiškai 24/7. 

Ačiū

Eglė Ručytė-Gedgaudienė

As dziaugiuosi, kad nutarus pirkti automibilį, kreipėmės į Lauryną Boguševičių! Kitaip patys butumėm pasimete tose auto pardavimų džiunglėse 😁 Džiugu, kad gali gauti operatyvią, išsamią, o svarbiausia – kompetetingą konsultaciją ir pagalbą. Turbūt automobilio pirkimas dar niekada nebuvo toks lengvas!!!
Tad drąsiai galiu pasakyti – REKOMENDUOJU!!! 
Taip pat didelis Ačiū Robertui (nepamenu pavardės) iš Škoda autocentro!!!

Arunas Baratinskas

Labiausiai man patiko attitude – susidures su tikrai neeiline situacija (pirkimas is vienos salies EU dealershipo su proforma ir keliu savaiciu procesais su biurokratinemis institucijomis kitoje ES salyje, siekiant leidimo pirkimui spec. salygom) nepabugo, o prieme kaip issuki ir puole ieskoti sprendimo!
Rezultate pirkimo nebuvo (del mineto imantraus proceso), taciau uz attitude ir konsultacijas bei skirta laika – tik auksciausias balas!!!

Rytis Zaloga

Labai kokybiška paslauga. Prieš pirkdami automobilį – pasitarkite čia, tikrai pravers.

Vitalijus Simovicius

Tiesiog nerealus Profas! Is pirmos pokalbio minutes suprato apie ka as, kokios mano problemos ir kiek daug sprendimo budu as turiu, kad is susidariusios padeties iseiciau kaip nugaletojas. Labai paprastas ir draugiskas bendravimas telefonu net ir 01:15 valanda. Visiems, kas tik abejoja nors truputi: net negalvokit dukart, sitas zmogus jus palydes uz rankos per kiekviena auto pirkimo etapa ir geresnio varianto jus tikrai nerasite.

Darius Tamo

Tikri savo srities profesionalai. Kokybiškas aptarnavimas ir super greita reakcija, bei vertingi patarimai padeda sutaupyti ir išsirinkti teisinga auto. Ačiū!!!

Marius Vyšniauskas

Kai is pardavejo gavau pasiulyma “su kaina kaip man”, pagalvojau, kad neturiu ko prarasti ir susisiekiau su Laurynu. Buvo sestadienio vakaras, darbo jis emesi pirmadieni nuo ankstyvo ryto. Iki pietu turejau rezultata – minus €3.5k, tik tiek, kad is dealerio kitame mieste. Pasiulymas kainos prasme buvo labai geras, bet reikejo kitos spalvos. Po poros valandu jis is po zemiu iskase butent tokia ir dar geresne uz mazesne nei mano pirmine kaina, kazkaip is kazkur beplaukiancia tik pakeliui � on top of that – issiderejo dealerio man 3 savaitems duoti automobili, nes dabartini pardaviau. Free of charge. Ploju atsistojes ir zemai lenkiuosi – auksciausia klase ir 10 balu tiek Laurynui tiek dealeriui 

Aivaras Gudonavičius

Aukščiausio lygio paslauga! Plius superinis požiūris į klientus 

Arūnas Bilius

Teiravausi konsultacijos. Super aptarnavimas ir ne darbo metu. Tikrai retas atvejis.

Egidijus Smilgys

Rekomenduoju, buvo suderinta ne vien tik kaina, bet ir išspręsti reikalai su banku ir draudimais. 

🙂

Giedrius Zakaitis

Laurynas – visiškas naujų automobilių pirkimo PRO. Per valandos pokalbį sužinojau apie pirkimo procesą (iki smulkiausių detalių) daugiau, nei per mėnesį prieš tai, ieškodamas informacijos pats. Gavau gana įspūdingą nuolaidą automobiliui. O kur dar gana retai Lietuvoje sutinkamas “Customer First” požiūris. Rekomenduoju!

Martynas Gudonavicius

1. Nusipirkom masina praktiskai uz savikaina is gamyklos. 

2. Superiniai Lauryno patarimai ir customer service.

Jau beveik visiem draugam rekomendavom �

Jonas Skardinskas

Visapusiška ir profesionali konsultacija nuo automobilio iki finansavimo/draudimo. Sąžiningas požiūris ir puikūs derybiniai sugebėjimai – galutinė auomobilio kaina maloniai nustebino.

Vadimas Maksimenka

Pasinaudojau šia pagalba ir vien todėl vairavimas man yra malonumas. Profesionalu ir vertinga, todėl tikrai rekomenduoju! Keep it up!

Violeta Zardeckaja

Labai džiugu,kad laiku pamačiau posta apie DOW!Professionalas aukstos klases Laurynas Bogusevicius padejo apsispresti ne tik del auto modelio,bet ir zenkliai sumazejo kaino .Tikrai nuosirdziai rekomenduoju!