Apie mus

Deals On Wheels gimė iš praktikos, iš savo asmeninių ir klientų patirčių. Laikui bėgant, stebint klientus, jų poreikius ir norus, tapo akivaizdu, kad daugeliui žmonių reikia ne tik techninių specifikacijų, o nuoširdžios pagalbos ir garbingo patarimo renkantis automobilį.

Reikėjo kažką daryti. Ir padarėm!

Esame su klientu visame naujo automobilio pirkimo procese. Patariame, kaip išsirinkti tokį automobilį, kuriuo būsite patenkinti visą jo naudojimo laiką. Kaip protingai jį susikomplektuoti, nuo ko pradėti, kaip susidėlioti biudžetą ir finansavimą. Atsakome į šiuos ir galybę kitų klausimų. Patariame, kuris pirkimo būdas būtų naudingiausias atsižvelgiant į kiekvieną situaciją individualiai.

Randame geriausią kainos pasiūlymą ne tik automobiliui, bet ir lizingui, draudimui, padangoms bei priežiūrai.

Neišskiriame nė vieno automobilio prekės ženklo, tad klientui padedame išsirinkti automobilį, kuris idealiai atitinka jo poreikius ir gyvenimo būdą.

Galime pasiūlyti ir naudotų automobilių. Tai tik mūsų klientų naudoti automobiliai, su patikima priežiūros, eismo įvykių ir kt. istorija.

Mūsų tikslas – kuo daugiau naujų automobilių Lietuvos keliuose. Naujas automobilis – tai ne tik ramybė ir komfortas. Tai taip pat ir didesnis saugumas kasdienėse Jūsų kelionėse.

Siekiame kurti naujus kokybės standartus automobilių pardavimo ir klientų aptarnavimo srityje, o  automobilio pirkimo procesą paversti iš sudėtingo į paprastą. Iš tokio, kuris kelia stresą, į tokį, kuris sukels džiaugsmą.

Kaip tai veikia?

Norite įsigyti naują automobilį?