Nešališkas konsultavimas perkantiems
naują automobilį

Norite, kad Jums pasakytų automobilių kainas iš oficialaus kainininko ir pasiūlytų „geriausią“ 3 proc. nuolaidą? Norite, kad dėl pardavėjo-konsultanto dėmesio reikėtų pakovoti, o realių patarimų vis tiek nepavyktų gauti? Norite, kad Jus aptarnautų tik nuo 8 iki 17 valandos? Norite patys gilintis į garantijų, aptarnavimo, lizingo ir draudimo niuansus?

Tai ne mes.

Mes esame kitoks automobilio pirkimo modelis. Ne visai girdėtas. Ne visai pažįstamas. Ne visai įtikimas. Nesakome, kad su mūsų pagalba pirkti naują automobilį yra geriau. BET… taip sako mūsų klientai.

Naujo automobilio pirkimas nėra tiesiog skelbimų vartymas ir kelionė turgų su pinigais rankoje ar, geriausiu atveju, apsilankymas salone. Daug kas pasikeitė. Naujas automobilis – galimybė rinktis. Kažkada norėjom gyventi kaip žmonės į vakarus nuo mūsų. Dabar jau gyvenam.

Naujo automobilio pirkimas suteikia visišką laisvę. Tačiau tam, kad laisvė kartu būtų ir malonumas, visas juodas darbas, skaičiai ir kiti reikalai neturėtų kvaršinti galvos. Štai čia ir ateinam mes.

Mūsų pagrindinis tikslas – padaryti taip, kad automobilio pirkimas būtu visiškai paprastas ir suprantamas kiekvienam žmogui. Net ir su tuo niekada nesusidūrusiam. Mes tai vadinam konsultacijomis. Jų pagalba su klientu žengiam žingsnį po žingsnio automobilio pirkimo keliu.

1 žingsnis.

Pažintis ir variantai

Kiekvienas klientas yra unikalus, todėl kiekvienas automobilio pirkimas vyksta vis kitaip. Klientas pasakoja mums apie save, savo gyvenimo būdą, pomėgius, norus ir galimybes. Aptariame tiek metinį kilometražą, tiek šunų kiekį namuose.

Viską išsiaiškinę, susidarome 3–4  kliento poreikius, norus ir galimybes atitinkančių automobilių sąrašą. Tai namų darbai klientui.

Mes toliau konsultuojame, atsakome į klausimus ir visokeriopai padedame, tačiau klientas turi pats apsispręsti, su kuriais modeliais judame toliau. Šiai užduočiai atlikti klientas turi tiek laiko, kiek pats nori.

2 žingsnis.

Test drive ir pasirinkimas

Susimažinus dominančių automobilių spektrą, judame link galutinio pasirinkimo. Jei reikia, organizuojame bandomuosius važiavimus. Jeigu labai reikia, bandomieji automobiliai Jūsų lauks prie namų ar biuro durų.

Apsisprendus dėl automobilio markės ir modelio, dirbame ties galutine komplektacija. Žinoma, galutinį žodį visada tariate Jūs, tačiau šiame žingsnyje mūsų pagrindinis darbas yra Jums pasakyti, kurios komplektacijos dalys bus ne tik naudingos kasdien, bet ir išlaikys išliekamąją vertę, o kurios tiesiog bus skirtos jūsų komfortui.

3 žingsnis.

Kaina

Naujas automobilis yra brangus pirkinys, todėl kaina yra itin svarbi. Kaina yra mūsų darbas. Mes ieškome geriausios kainos. Ir ją randame.

4 žingsnis.

Lizingas

Ir šioje vietoje leidžiame Jums tik mėgautis procesu ir laukti. Kelių užpildytų formų pagalba randame geriausiai Jūsų norus ir galimybes atitinkančias lizingo sąlygas. Gauname pasiūlymus, susilyginame, pasirenkame geriausią. Jums tereikia pakelti telefoną, kai skambinsime galutiniam patvirtinimui.

5 žingsnis.

Draudimas

Gauname geriausius civilinės atsakomybės ir KASKO draudimo pasiūlymus. Jums reikia tik išsirinkti ir patvirtinti.

6 žingsnis.

Rezultatas

Jūs džiaugiatės savo nauju automobiliu, o mes – tinkamai atliktu darbu ir dar vienu patenkintu klientu.

Norite įsigyti naują automobilį?