Švelniai paendorsinsiu žmones, kurie man nieko nemokėjo, bet parodė, ką tai reiškia turėti reikalų su profesionalais, kurie yra nusiteikę padaryti viską, kad tavo reikalą sutvarkytų taip, kad tau tik reikėtų sakyti savo pageidavimus ir mirksėti, kaip greitai jie juos vykdo ir net be tavo įsikišimo sprendžia visas iškylančias problemas. 

Kalbu apie duetą, su kuriuo teko susidurti pasipasakojus apie planą įsigyti automobilį – Deals On Wheels LT powered by Laurynas Bogusevicius ir Kokybiški auto, UAB powered by Donatas Šiurna

Skaityti daugiau
Andrius Tapinas

Habemus SUV. Išsirinkome.

Ką išsirinkome – skelbsiu Instagrame, kai daiktas atvažiuos. Pačių SUVų kaip automobilių apžvalgą irgi parašysiu vėliau, turime net excelį su mums svarbiais kriterijais ir weighted average skaičiavimais.

Šiandien – apie naujų automobilių pardavėjus Lietuvoje.

Išbandėm visus pagal sąrašą, ir dar daugiau – Mercedes GLS, Jeep SRT, Land Rover Discovery, Range Rover Sport, Volvo XC90, Porsche Cayenne, Audi Q7, Cadillac Escalade.

Skaityti daugiau
Liudvikas Andriulis

A labai gerą dieną visiems. 

Štai ką aš jums pasakysiu, sesės ir brolužiai. Klausykit, nes verta.

Jeigu norit pirkti mašiną, jūs rizikuojat susidurti su šūdinais žmonėm – nuo pardavėjų / salionų, tarpininkų, draudikų, bankerių, lyzingistų, etc. Ir jūs susiduriat su tokiais gnoinais žmonėm, nes gyvenimas sucks, o gnoini žmonės yra gyvenimo molekulės.

Bet jei jūs norite pirkti mašiną ir išvengti viso su tuo susijusio šūdo, tiesiu taikymu varot pas Laurynas Bogusevicius, Deals On Wheels.

Skaityti daugiau
Algis Ramanauskas

Atėjo metas atsinaujinti, tad susiekiau su Laurynu, kad parduotų “seną” auto ir surastų kažką naujo (dar net nežinojau ką). Rezultate šypsena veide gerokai didesnė, o kišenės storis per mėnesį nepakito, nors naujas auto gal 2x brangesnis ir gerokai prabangesnis. Iki šiol nelabai suprantu kaip tai įmanoma 🤷Pasiekiami 24/7, o nuostabi komanda suorganizuos viską nuo A iki Z, net jei sugalvojai kokią nesąmonę daryti, bei suderės geriausią įmanomą deal’ą.Rekomenduoju kiekvienam, kuris neturi laiko ir noro užsiimti auto pardavimu ar pirkimu. Sutaupysit ir laiko ir energijos veikloms teikiančioms daugiau malonumo:)

Julius Česnakauskas

Atėjo laikas pakeisti automobilį. Ilgai ieškojome. Daug peržiūrėjome naudotų ir netyčia užklydome į DOW puslapį. Žmonai, o paskui ir man į akį krito Juodoji gulbė. Po jos, kažkaip nesinorėjo į kutuas automobiliusžiūrėti. Susidomėjau ir su manimi iš karto susisiekė Aleksandras. Ilgai nedvėjaojai ir susitarėme apžiūrėti, beveik iš karto supratome – perkame. O visu pirkimo procesu, dokumentais rupinosi Vytautas. Ką galių pasakyti, visą DOW komanda darbą padarė geriau negu gerai. Žinau ir tai, kad mes ne pirmi ir ne paskutiniai patenkinti ir mėgaujantys naujų automobiliu klientai. Dar kartą ačiū DOW.

Pavel Grinevič

Visada norėjome naujo automobilio, ne del to, kad pasipuikuot, bet dėl to, kad nereiktu sukti galvos, išvažiavus į tolimesnę kelionę būtume ramūs ir saugūs. Turbūt didžiajai daliai pirmas auto iš salono yra ir siekiamybė ir baimė, nes daug ko nežinai, preliminarios skaičiuoklės rodo kosminius skaičius, o visi nori tik kuo daugiau iš tavęs pasipelnyti. Va čia jums gali padėti DOW komanda kuri viską parodys kitu kampu, suteiks visapusišką ir greitą pagalbą ir detales konsultacijas, padės priimti jums naudingiausius sprendimus, bei įsigyti automobilį geriausiomis sąlygomis. Ačiū, mes labai patenkinti savo naujuoju pirkiniu!

Martynas St

Žodžio žmonės, kovoja, jei pralaimi, dar kovoja ir vistiek lieki patenkintas. Rezultatas pasiektas telpant į ribas, nėr ko daugiau norėt. Rekomenduoju.

Paulius Sabeckis

Labai retai ką rekomenduoju, bet tai, kaip dirba Laurynas ir jo šauni komanda, Lietuvoje ypatingai reta išimtis. Jau vien dėl to, kad pasimokyti, kaip reikia dirbti su klientais, verta pasinaudoti DOW paslaugomis. Reakcijos greitis, sprendimų realizacija nuo A iki Z, visokie nestandartiniai sudėtingesni atvejai, kurių niekas nedaro ar rinkoje jie yra tiesiog “neįmanomi”, jiems tik lengvi pusryčiai. Tik kad Laurynas ragelį kelia ir dirba 24×7, tai nelabai gerai, reiktų daugiau laiko sau ir poilsiui

Paulius Insoda

Pagarba šiems vyrukams, viskas aukščiausiame lygyje! Response time – greičiau nei naršyklėje atsidaro Google.Nuo pat pirmojo “Labas” iki paskutiniojo “Ačiū!” bendravimas su šia nerealia komanda vyko sklandžiai – jokio savo nuomonės kišimo, jokių brandų reklamavimo, tiesiog mandagus, dalykiškas bendravimas. Kad ir koks bukas klausimas nuskambedavo – į jį visada gaudavau konkretų atsakymą ar patarimą. Kiekvieną kartą bendraudamas su DOW komanda jausdavosi profesionalumas bei užtikrintumas. Būtent taip, jie ir užsitarnavo mano pasitikėjimą. Šie vyrukai pasirūpino ne tik geriausiu norimo automobilio pasiūlymu, bet ir padėjo jį susikomplektuoti, neprikišti į jį “blizgučių”, kurių iš tikrųjų ten nereikia. Lyg to būtų dar negana, DOW pasiūupino ir puikiu Kasko pasiūlymu.Nestabdykit – gazas dugnas, taip ir toliau!P.S. Atskiros padėkos nusipelno ir Domantė, kurios šypsena įteikiant raktelius padaro tą akimirką dar įspūdingesnę.

Pavelas Beleckis

Nusprendžiau atsinaujinti ir įsigyti naudotą automobilį. Pats automobiliuose daug nenusimanau, tad pirkimas naudoto automobilio yra rizikingas, nes reikia išmanyti tam tikras specifikacijas. Nuo pat pradžių pradėjau bendrauti su Ginteniu ir jis ne tik puikiai patarė ir padėjo išsirinkti tinkąmą automobilį, bet yra šiaip labai fainas žmogus. Viskas atrodė taip: pasakiau ko noriu, tuomet gavau iš DOW daug įvairių pasiūlymų iš Lietuvos ir užsienio portalų, tuomet kartu vykome apžiūrėti automobilio, atlikome automobilio patikra. Dar viena svarbi pridetinė vertė kurią būtina įsivertinti – DOW pasidalino kontaktais (draudimo bendrove, autoservisais, plovkla), kur yra laiko patikrinti paslaugų teikėjai ir kaina dar yra geresnė nei atvažiuotam klientui iš gatvės.

Lukas Verpetinskas